999 rezultate për

palara

Mjeku i njohur nxjerr "të palarat": Tampon në Shqipëri? Vetëm nëse je me fat! "Në Shqipëri për të bërë testin PCR në shtet duhet të presësh disa ditë, kurse në privat duhet të paguash 80 dollarë. Në
Tea e Andi u nxorrën të palarat, Për'puthen reagon për skandalin që shpërtheu Puntata e sotme e “Për’puthen” i është dedikuar ngjarjeve të ditëve të fundit, ku Tea dhe Bearti bënë publike lidhjen e
S'kanë fund "bombat" e Shqipes, i nxjerr "të palarat" Anës dhe Teas (FOTO&VIDEO) Shqipe Hysenaj, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA. Ajo dha intervistën e saj të parë për
Arbri i nxjerr të palarat Anës në Për'puthen: Je e pafytyrë, me kë propozuar ti! (VIDEO) Takimi 4 minuta e Anës me Edisonin një nga djemtë e rinj në Përputhen ndezi debatin në studio. Ana tha se takimi i la
Babai i Meghan Markle po bën një dokumentar ku do të nxjerrë dhe "të palarat" e të bijës (FOTO LAJM) Siç dihet, në vite marrëdhënia e Meghan-it me të atin, Thomas Markle, nuk ka qenë aspak tipike baba- bijë. Ndoshta sepse
Fatjoni heq dorë nga Përputhen dhe u nxjerr të palarat: Janë bërë dashnorë! (FOTO LAJM) Një sherr ka ndodhur puntaten e sotme në Për'puthen mes Fatjonit dhe Erit, djalit të ri. Pas fjalëve në studio ku Fat
"Do nxjerrim të palara tronditëse", Arjoni i "Përputhen" dhe Shqipja bëhen bashkë (FOTO&VIDEO) Si me prezencën e saj në shown Përputhen edhe me largimin, Shqipja ka qenë një ndër konkurrentet më me shumë zhurmë.
"Saimiri më shkruajti në mes të natës", Klea nxjerr gjithë "të palarat" pas eliminimit (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e të hënës dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri, duke përfunduar kështu rrugët
"Burri i saj më telefononte në 4 të mëngjesit", ish-shoqja i nxjerr të palarat Kimit (FOTO LAJM) Ish-shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka hedhur akuza të rënda në drejtim të Kanye West. Ajo beson se K
Anëtarja i zbulon "të palarat" Ramës: Në 2013 i kërkoje falje dhe i luteshe Ilir Metës "Koha më e lavdërueshme e jotja është pikërisht 2013, kur i luteshe Ilir Metës dhe i kërkoje falje për çdo gjë..." An
Artan Hoxha u nxjerr të palarat Ramës e Metës: U zbulon foto me kriminelët (FOTO LAJM) Kryeministri Rama dhe presidenti Meta kanë akuzuar njëri tjetrin për lidhje e takime me subjekte të OFL. Ditën e sotm
Ish-deputetja i nxjerr të palarat Spiropalit: Kur të kërcënonte Rama, të shpëtoi Meta "Elisë, në ditë të vështira edhe ti dhe Selarjoni jot nuk keni shpëtuar por jeni shpëtuar nga LSI dhe Ilir Meta..." N
Gazetari i nxjerr "të palarat": Meta ka dhënë shtetësi për qoka, përfitues dhe kriminelë Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së fundmi një investigim në lidhje me nënshtetësitë shqiptare të lëshuara nga institucion
Ish të dashurat i nxjerrin “të palarat” princit britanik: S’kishte kufij, i varur nga sek*i! (FOTO LAJM) Një libër “bombë” që pritet të dalë të enjten, pretendon se Princi Andrew është i varur nga seksi. Sipas disa grave,
10 mijë euro një varëse, Berisha i nxjerr "të palarat" Ballukut Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar ditën e sotme një fotografi në rrjetin social Facebook, ku duket ministrja e In
"Më në fund pas 2 muajsh", Lorik Cana i nxjerr "të palarat" partneres (FOTO LAJM) Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika, janë një ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Ata nuk ngurojnë që t’ia shpr
Kryemadhi nxjerr "të palarat" e Qeverisë, çfarë i bëjnë punonjësve për të paguar të tjerë me kontrata 6 mujore Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi nuk heziton të hedhë akuza ndaj qeverisë kur bëhet fjalë për pagat. Në një intervis
Përdorën emrin për të marrë produkte falas, Nevina Shtylla i nxjerr të palarat (FOTO LAJM) Ish-miss Shqipëria dhe moderatorja e njohur Nevina Shtylla është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.
Mjeku nxjerr të palarat: Në Shqipëri nuk u bëhet tampon të infektuarëve asimptomatikë! "Ku ka më mirë se kaq. Ne jo vetëm nuk e kemi bërë këtë, por nuk iu kemi bërë tampon edhe njerëzve që kanë qenë simptoma
Nga Ivanka te Melanie, gati libri që do t'i nxjerrë të palarat Shtëpisë së Bardhë Përpjekjet për të zbuluar të vërtetën rreth Melanie Trump kanë qenë gjithnjë aty pasi shumë pak njerëz janë të bindur në