999 rezultate për

palace

Për Giround hynë në garë edhe Crystal Palace Sulmuesi francez është i pakënaqur tek Chelsea dhe mund të largohet në afatin kalimtar të janarit. Interesim për ish-fut
Chelsea duhet të derdhë 90 milion euro për Zaha Sulmuesi i rrezikshëm po shkëlqen në fanellën e Crystal Palacet dhe po kërkohet nga gjigantët anglezë Crystal Palace
Liverpool vuan për të siguruar 3 pikë ndaj Crystal Palace (VIDEO) Ndoshta Liverpool e ka pritur se do të jetë një ndeshje e lehtë për ta mirëpo nuk doli ashtu. Të parët shënuan Crysta
Barazohet ndeshja mes Crystal Palace dhe Liverpoolit (VIDEO) Wshtë barazuar gjithcka mes Crystal Palace dhe Liverpoolit. Miqtë kaluan të parët në avantazh në fillimin e pjesës s
Liverpool zhbllokon rezultatin ndaj Crystal Palace (VIDEO) Liverpool më në fund ka zhbllokuar rezultatin ndaj Crystal Palace. Për miqtë ka shënuar Saudio Mane në minutën e 49'.
Chelsea në super formë, mposht Crystal Palace (VIDEO) Frank Lampard e ka drejtuar skuadrën e Chelseat në fitoren e gjashtë radhazi në Premierligë, duke e mposhtur Crystal Pal
Arsenal në "gjumë", Crystal Palace barazon disavantazhin e dy golave (VIDEO) Crytal Palace i është përgjigjur dy golave të shpejtë nga Arsenal. Fillimisht ngushtoi diferencën Milivojevic në minu
Arsenal shënon dy gola të shpejtë përballë Crystal Palace (VIDEO) Arsenal ka arritur të shënojë dy gola të shpëjtë përballë Crystal Palace në 'Emirates'. Të dy golat erdhën nga qendër
Arsenal-Crystal Palace, formacionet zyrtare: Kthehet Xhaka Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Crystal Palace. Granit Xhaka është rikthyer në formac
Guardiola me këmbë në tokë: City nuk është gati për Champions Manchester City ende nuk është i gatshëm ta fitojë Ligën e Kampionëve, për shkak të formës aktuale para portës, ka sugje
Man City rikthehet te fitorja në Premierligë kundër Crystal Palace (VIDEO) Pasi pësoi disfatë me rezultat 2:0 në xhiron paraprake në Premierligës kundër Wolves, Manchester City i Pep Guardiolës i
Man City shënon dy gola të shpejtë përballë Crystal Palace (VIDEO) Manchestet City ka shënuar dy gola të shpejtë përballë Crystal Palace në shtëpinë e këtyre të fundit. Fillimisht ndes
Manchester United befsohet në shtëpi, e ndëshkon Crystal Palace (VIDEO) Manchester United po e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Crystal Palace. Djajtë e Kuq janë ndëshkuar në minut
Manchester United godet në merkato, zyrtarizon blerjen 55 milion euro Manchester United ka arritur marrëveshje me Crystal Palace për të realizuar blerjen e parë serioze në treg. Skuadra e
Donald Trump dhe Melania vizitojnë Mbretërinë e Bashkuar (VIDEO) Donald Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump u përshëndetën pas uljes në Buckingham Palace për drekë me Mbretëreshën në d
Crystal Palace befason përsëri Arsenal, kalojnë avantazh për të dytën herë (VIDEO) Arsenal po has majft vështirësi përballë Crystal Palace. Pasi barazuan rezultatin në minutën e 48’ me Ozil "topçinjtë" u
Arsenal barazon rezultatin përballë Crystal Palace (VIDEO) Pjesa e parë mes Arsenal dhe Crystal Palace u mbyll me avantazhin e miqve të cilët shënuan që në minutën e 17’ me Bentek
Sterling "tund' rrjetën (VIDEO) Manchester City ka kaluar në epërsi që në minutën e 15 me anë të Raheem Sterling në transfertën ndaj Crystal Palace.
Formacionet zyrtare: Manchester City për fitore ndaj Crystal Palace Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crystal Palace – Manchester City. Për mysafirët, tri pikët janë jetik
Sulmuesi nuk dëshiron të rikthehet te United, pret rinovimin me skuadrën aktuale Sulmuesi Wilfried Zaha ka hedhur poshtë zërat se do të rikthehet te skuadra e Manchester United, me të cilën ka luajtur