999 rezultate për

pala

Arbri i nxjerr të palarat Anës në Për'puthen: Je e pafytyrë, me kë propozuar ti! (VIDEO) Takimi 4 minuta e Anës me Edisonin një nga djemtë e rinj në Përputhen ndezi debatin në studio. Ana tha se takimi i la
Babai i Meghan Markle po bën një dokumentar ku do të nxjerrë dhe "të palarat" e të bijës (FOTO LAJM) Siç dihet, në vite marrëdhënia e Meghan-it me të atin, Thomas Markle, nuk ka qenë aspak tipike baba- bijë. Ndoshta sepse
Fatjoni heq dorë nga Përputhen dhe u nxjerr të palarat: Janë bërë dashnorë! (FOTO LAJM) Një sherr ka ndodhur puntaten e sotme në Për'puthen mes Fatjonit dhe Erit, djalit të ri. Pas fjalëve në studio ku Fat
Prapaskenat e darkës në Dubai: Ai që "pagoi", përse pagoi dhe nuk ishte në tavolinë? UPDATE - Ndërkohë që Shqipëria po përjeton një krizë të madhe nga përmbytjet, qe vjen si pasojë e keqmenaxhimit shumëvje
"Në Dubai plasin karkalecat", Rama kapet me komentuesit në Facebook Kryeministri Edi Rama ka replikuar me një komentues paraditen e së dielës në lidhje me pamjet e publikuara një ditë më p
Rama justifikon të vetët: Kush pagoi për darkën te Nusreti (FOTO & VIDEO) Pas shumë e shumë replikash lidhur me darkën e rilindasve në Dubai, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama. Një nga nd
Rregulla të reja nga pala greke për të gjithë ata që duan të kalojnë kufirin Autoritetet greke kanë futur në fuqi rregulla të reja, të cilët do të mundësojnë kalimin e shteteasve shqiptar në pikat
Fluks i madh emigrantësh drejt Kosovës Një numër i emigrabteve të cilët kanë hyre ne Kosovë, edhe sot janë teksa presin nëpër pikat kufitare. Derisa në kufirin
Liverpool tregon "dhëmbët" në kampionat, "shkërrmoq" Crystal Palacen (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultat të thellë 7-0 në udhëtim te Crystal Palace në kuadër të javës së 14-të në Ligën Premier
Liverpool i "frikshëm", shënon golin e 4 ndaj Crystal Palace (VIDEO) Liverpool është duke shkatërruar Crytal Palacen në shtëpinë e këtyre të fundit. Serinë e golave e hapi Minamino që në
Crystal Palace - Liverpool, formacionet zyrtare: "The Reds" më të plotësuar në mbrojtje (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Crystal Palace dhe Liverpoolit. Pas fitores kundër Tottenhamit dhe
"Do nxjerrim të palara tronditëse", Arjoni i "Përputhen" dhe Shqipja bëhen bashkë (FOTO&VIDEO) Si me prezencën e saj në shown Përputhen edhe me largimin, Shqipja ka qenë një ndër konkurrentet më me shumë zhurmë.
"Saimiri më shkruajti në mes të natës", Klea nxjerr gjithë "të palarat" pas eliminimit (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e të hënës dy nga 18 konkurrentet e "Love Story" nuk morën trëndafil nga Saimiri, duke përfunduar kështu rrugët
Klopp dhe Guardiola, luftë për yllin 15-vjeçar Klubet e mëdha në Evropë po shikojnë gjithnjë e më shumë nga futbollistët e rinj. Çështja e Zion Atta, vetëm 15 vjeç, nu
MAQEDONI/ 1321 raste të reja, 433 të shëruar dhe 23 të vdekur Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3836 testime të realizuara, 1321 persona kanë rezultu
"Burri i saj më telefononte në 4 të mëngjesit", ish-shoqja i nxjerr të palarat Kimit (FOTO LAJM) Ish-shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka hedhur akuza të rënda në drejtim të Kanye West. Ajo beson se K
Anëtarja i zbulon "të palarat" Ramës: Në 2013 i kërkoje falje dhe i luteshe Ilir Metës "Koha më e lavdërueshme e jotja është pikërisht 2013, kur i luteshe Ilir Metës dhe i kërkoje falje për çdo gjë..." An
Artan Hoxha u nxjerr të palarat Ramës e Metës: U zbulon foto me kriminelët (FOTO LAJM) Kryeministri Rama dhe presidenti Meta kanë akuzuar njëri tjetrin për lidhje e takime me subjekte të OFL. Ditën e sotm
Ish-deputetja i nxjerr të palarat Spiropalit: Kur të kërcënonte Rama, të shpëtoi Meta "Elisë, në ditë të vështira edhe ti dhe Selarjoni jot nuk keni shpëtuar por jeni shpëtuar nga LSI dhe Ilir Meta..." N
Gazetari i nxjerr "të palarat": Meta ka dhënë shtetësi për qoka, përfitues dhe kriminelë Gazetari Adriatik Doçi ka bërë së fundmi një investigim në lidhje me nënshtetësitë shqiptare të lëshuara nga institucion