999 rezultate për

palĂ

Manchester United befsohet në shtëpi, e ndëshkon Crystal Palace (VIDEO) Manchester United po e mbyll në disavantazh pjesën e parë ndaj Crystal Palace. Djajtë e Kuq janë ndëshkuar në minut
As në Palasë nuk është i qetë: Ylli Manjani me shapka me gisht dhe bluzë "Rama Ik" Edhe pse në të vërtetë jëmi në sezon pushimesh, për politikanët tanë mesa duket ka "vdekur" kjo fjalë. Mazhoranca ccd
Ermal Mamaqi "tall" Kiara Titon për këmbët e palara (FOTO LAJM) Moderatorja Kiara Tito ndodhet me pushime në bregdet. Ajo ka postuar një foto nga shezlongu, por një detaj që jo të gjit
Xavi nis aventurën si trajner, zhgënjen në debutim Xavi Hernandez debutoi si trajner me Al-Sadd, duke barazuar 1-1 me skuadrën e nivelit të tretë spanjoll Palamos. Ndes
Automjeti përplas këmbësoren në Vlorë, në gjendje kritike për jetën (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës gjatë mesditës së sotme. Një automjet tip "Benz" ka përpalasur n
Pushtoi rrjetin me fotot seksi, Garda tregon të vërtetën e "truprojes" së Ramës (FOTO LAJM) Albjola Palamani, është vajza që është kthyer hit në rrjetet sociale, pas fotove seksi që ka shpërndarë në Instagram, dh
Manchester United godet në merkato, zyrtarizon blerjen 55 milion euro Manchester United ka arritur marrëveshje me Crystal Palace për të realizuar blerjen e parë serioze në treg. Skuadra e
Donald Trump dhe Melania vizitojnë Mbretërinë e Bashkuar (VIDEO) Donald Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump u përshëndetën pas uljes në Buckingham Palace për drekë me Mbretëreshën në d
Topi i nxori "të palarat"?, Berisha reagon për herë të parë ndaj ish-presidentit Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur për herë të parë akuzave të Bamir Topit, të bëra përmes librit të tij t
Ky është rrëfimi i dëshmitarëve për rastin Monstra Në seancën e sotme të rastit “Monstra” folën dy dëshmitarë, të cilët tashmë ishin dëgjuar në procesin e parë gjyqësorë.
Crystal Palace befason përsëri Arsenal, kalojnë avantazh për të dytën herë (VIDEO) Arsenal po has majft vështirësi përballë Crystal Palace. Pasi barazuan rezultatin në minutën e 48’ me Ozil "topçinjtë" u
Arsenal barazon rezultatin përballë Crystal Palace (VIDEO) Pjesa e parë mes Arsenal dhe Crystal Palace u mbyll me avantazhin e miqve të cilët shënuan që në minutën e 17’ me Bentek
Sterling "tund' rrjetën (VIDEO) Manchester City ka kaluar në epërsi që në minutën e 15 me anë të Raheem Sterling në transfertën ndaj Crystal Palace.
Formacionet zyrtare: Manchester City për fitore ndaj Crystal Palace Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Crystal Palace – Manchester City. Për mysafirët, tri pikët janë jetik
Sulmuesi nuk dëshiron të rikthehet te United, pret rinovimin me skuadrën aktuale Sulmuesi Wilfried Zaha ka hedhur poshtë zërat se do të rikthehet te skuadra e Manchester United, me të cilën ka luajtur
Kristina i nxjerr të “palarat” në sherr të bukurës së Shqipërisë (FOTO LAJM) Dy modelet e famshme shqiptare, njëkohësisht dhe mikesha të ngushta prej disa vitesh, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu nu
Stilisti u nxjerr të palarat këngëtareve shqiptare: Kanë vese e tangërllëk Stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti ka qenë i ftuar në xing. Teksa ka do
Bayern kërkon shërbimet e talentit anglez por lojtari është shumë i shtrejtë për ta Aaron Wan-Bissaka i Crystal Palace është një nga zbulimet e këtij sezoni në Premier League. Shumë klube kanë shfaqur i
Kryemadhi i nxjerr të “palarat” Ramës: Na u lute 6 muaj për koalicion Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i ka ftuar të gjithë që ti bashkohen opozitës në 16 mars. Ajo i ka kujtuar Ramës
Fiton më i forti, momente gjatë luftës për mbijetesë (FOTO LAJM) Këto fotografi të pabesueshme tregojnë momente të mrekullueshme akrobatike të çitave për të kapur një impala "fluturuese