999 rezultate për

pakujdesia

Mashtroi apo nga pakujdesia? Rama bën gafën e madhe me videon nga "Spanja" (VIDEO) Ditën e sotme Rama ka shpërndarë, të shtunën paradite, një video në faqen e tij në Facebook, e cila tregon policë më shk
Gënjeu mjekët dhe rrezikoi të tjerët: Si humbi jetën nga pakujdesia 73 vjeçarja 73 vjeçarja nga Durrësi, me iniciale Xh. G.,është viktima e parë e shënuar në Shqipëri nga koronavirusi. E moshuara, ish
Zjarret në Burrel e Bulqizë, procedohen penalisht 3 persona Tre persona janë proceduar në gjendje të lirë nga policia e Matit dhe Bulqizës, pasi dyshohen si shkaktarë të zjarreve n
E pafalshme, Kosova pëson gol në fund (VIDEO) Danimarka ka arritur të barazojë rezultatin në minutat e fundit me Hojbjerg në minutën e 92 duke shtangur stadiumin.
Vrau vëllain padashje, si ndodhi ngjarja e rëndë në Peqin Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në pyllin e fshatit Galush. Më pas, sipas policisë, nga pakujdesia, Kristian Lle
Avioni shpërtheu në tym, si ndodhi pakujdesia që tmerroi pasagjerët Një avion i linjës “Blue Panorama” që udhëtonte nga Tirana drejt Anconës ka kryer ulje të detyruar ditën e djeshme pak m
Policia në alarm për zjarret, evidenton 24 autorë Policia ka evidentuar 24 autorë të zjarrëvenieve në pyje e kullota. Policia ka gati planin e masave shtese për paran
Pakujdesia e prindit i kushton jetën një fëmije në Kanada Prindërit duhet të jenë shumë të kujdesshëm më fëmijët e tyre pasi një pakujdesi e vogël mund të kthehet në një tragjedi
Spanja dhe Zvicra ndahen në paqe (VIDEO) Është mbyllur në barazim miqësorja mes Spanjës dhe Zvicrës e luajtur në stadiumin e Villarealit "Estadio de la Ceramica"
Feston me armë gjatë dasmës, vret mysafirët (VIDEO) Një ceremoni martese në Pakistan u mbyll tragjikisht kur një person nisi të qëllonte në ajër me automatik të tipit AK-47
I mituri në Mirditë vret nga pakujdesia vëllain 12 vjeçar Një 15 vjeçar në Mirditë ka vrarë vëllain nga pakujdesia. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Mirditë, ku një 15 vjeçar t
Sanchezit nga pakujdesia i zbulohet e fshehta dhe Wengerit gënjeshtra Sanchez kapet mat këtë herë jo nga gazetarët por ngapakujdesitëe tij. Alexis Sanchezit iu zbulua aksidentalisht se is
Arrestohet autori i zjarrit në Parkun e Liqenit Një 53-vje♪5ar është rrestuar nga policia për “Shkatërrim nga pakujdesia me zjarr i pyjeve dhe i mjedisit pyjor”,
Aksident tragjik, dy persona humbin jetën në Fier Nje aksident i rende ka ndodhur mbrëmjen e së hënës ne Dardhzeze te Fierit, ku një automjet tip Benz qe udhëtonte për n
Zjarr në autostradën Tiranë-Durrës Një zjarr i madh i ka rënë mesditën e sotme në Maminas, autostrada Tiranë-Durrës. Banorët po mundohen të shuajnë fla
Ukraina shënon golin e tretë ndaj Shqipërisë UPDATE - Ukraina ka shjënuar edhe golin e tretë ndaj Shqipërisë duke triumfuar kështu ndaj Kombëtares Shqiptare. Kono
Fëmijë të gjymtuar nga pakujdesia mjekësore Një djalë 2-vjeçar i familjes B. nga Prishtina ka mbetur pa njërën dorë dhe pa dritën e syve si pasojë e moskujdesit mje
Vrau motrën, një muaj paraburgim për L.Z Gjyqtar i Departamentit të Krimeve të Rënda të Gjykatës Themelore në Gjilan, me kërkesë të Prokurorisë Themelore në Gjil
Vdes punonjësi i OSHEE në Durrës pas kontaktit me korentin Një punonjës i OSHEE ka ndëruar jetë ditën e djeshme pasi nga pakujdesia ka rënë në kontakt me tensionin e energjisë ele
Shkon azilante në Gjermani, humb djalin 9 vjeç, akuzohem për vrasje nga pakujdesia Si qindra shqiptarë të tjerë azilkërkues dhe Afërdita Nuhaj, ka shkuar në Gjermani me shpresën për një jetë më të mirë,