999 rezultate për

paku

Rezarti sqaron pse fshiu fotot me Luanën dhe i vë kapakun lajmeve të sherrit mes tyre (FOTO LAJM) Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfaq vetë
Feston sot 76 vjetorin, Berisha: Mirënjohje të pakufishme Zotit Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 76-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë një foto me bashkëshorten e tij, Liri Berish
Ish-futbollisti i Kombëtares: Shqipëria është e çoroditur, Reja po djeg lojtarët, zgjedhjet e tij janë pakuptim Shqipëria luan dy transferta delikate kundër Kazakistanit dhe Lituanisë, të vlefshme për Ligën e Kombeve. Ky nuk isht
Është ndarë me Feron? Postimi i fundit i Arbenitës i "vuri kapakun" (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli i kanë lënë pas hatërmbetjet dhe janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit! Së fundmi mode
Nuk janë më bashkë?! Stresi ju vë kapakun të gjitha thashethemeve për lidhjen e tij me Keisin Stresi dhe Keisi nuk janë më bashkë dhe duket se vendimi për përfundimin e martesës ka qenë i përbashkët. Sipas reperit
Pipero kritika Ramës: Pandemia e COVID-19 mund të zgjasë edhe 2 vite "Ne do të jetojmë gjatë me këtë pandemi. Mendohet se kjo pandemi do të zgjasë së paku 1.5 ose 2 vite..." Mbrëmjen e s
Publikohet filmi i parë shqiptar për koronavirusin, cilësohet si dështim amatoresk (VIDEO) Një film i shkurtër amator, absolut i pakuptimtë, rreth pandemisë Coronavirus, i krijuar nga një grup shqiptarësh nga Su
Ndodh në Rusi, lojtarët e Zenit aksidentalisht dëmtojë trofeun gjatë festës (VIDEO) Zenit St Petersburg ka fituar Kupën e Rusisë për sezonin 2019/2020, falë fitores 1:0 ndaj FC Khimki. Gjithçka shkoi m
Vajza kini kujdes! Shenjat e trupit që tregojnë se burri ju ka tradhtuar (FOTO LAJM) Nëse së paku për disa javë përqendroheni dhe vështroni trupin e partnerit dhe arrini të mësoni gjuhën e trupit të saj ap
Dervishi: Nga rrjeta e SPAK pritet së paku NJË peshk(aqen)! Nga Lutfi Dervishi SPAK është Prokuroria kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar dhe nga ajo pritet të kapë pesh
Bare i pakujdesshëm, brenda 4 minutave ndeshkohet me karton të kuq (VIDEO) Futbollisti kuqezi e nisi titullar takimin për miqtë, por që në pjesën e parë, u largua drejt dusheve. Në minutën e 4
Klubet e Serie A kundërshtojnë protokollin: Është jopraktik dhe i pakuptimtë Të paktën nëntë klube të Serie A, duke përfshirë Interin, Milanin dhe Napolin, po refuzojnë të rifillojnë stërvitjet gru
Kosova e katërta në Evropë me më së paku të vdekur për 100 mijë banorë (FOTO LAJM) Me 22 të vdekur deri tash, Kosova është vendi i katërt në Evropë sa i përket raportit me të vdekur për 100 mijë banorë.
Së paku 40 të vdekur nga kryengritja në një burg të Venezuelës Autoritetet venezuelase njoftuan se së paku 40 persona kanë mbetur të vdekur dhe 50 të tjerë janë lënduar nga një kryeng
"Mbretëresha e fitnessit" e pakujdesshme, i zgjidhet rripi i bikinit sapo del nga pishina (FOTO LAJM) Modelja amerikane Jennifer Nicole Lee, apo siç njihet ndryshe, “mbretëresha e fitnessit”, u bë pjesë e një incidenti hot
Blerjet më të mira dhe më të këqija të United nga largimi i Ferguson Gjatë epokës së tij, ‘Djajtë e Kuq’ kanë qenë dominues në Angli, dhe me pensionimin e skocezit, kjo skuadër ka pësuar rë
E pakujdesshme me fëmijët, Wanda Nara replikon me Maxi Lopez Wanda Nara i është kundërpërgjigjur ish-bashëshorti i saj, Maxi López, i cili e akuzoi si një nënë të keqe për faktin që
Ekspertët vënë alarmin: Mbylleni gjithmonë kapakun e tualetit, do t'ju mbrojë nga COVID-19! Në një kohë kur higjena personale është themelore në luftën kundër COVID-19, shkencëtarët kanë bërë një thirrje të fortë
Mjeku Pipero: Epidemia do të zgjasë së paku 4 muaj "Ndërkohë masat shtrënguese të qeverisë do të zgjasin të paktën 4-5 javë nga koha e fillimit..." Mjeku Pëllumb Pipero
Mashtroi apo nga pakujdesia? Rama bën gafën e madhe me videon nga "Spanja" (VIDEO) Ditën e sotme Rama ka shpërndarë, të shtunën paradite, një video në faqen e tij në Facebook, e cila tregon policë më shk