999 rezultate për

pakta

A do të ketë shi këtë fundjavë? Hidhini një sy motit përpara se të bëni plane Si do jetë moti këtë fundjavë? Meteorologia e "Meteoalb", Adiola Bani parashikon reshje të pakta në veri dhe kryesisht n
Parashikimi i motit për nesër: Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu Ditën e nesërme (25 shtator), zonat jugore do të jenë me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta. Sipas Meteoal
Plane për plazh, më parë mësoni si do të jetë moti Në vendin tonë pritet një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas M
Mundësitë për reshje janë të pakta, si pritet të jetë moti sot Në vendin tonë pritet një mot i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas M
Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Mbyllet Napoli-Juve, ndeshja shkon drejt penalltive Është mbyllur me rrjeta të pa prekura finalja e Kupës së Italisë mes Napolit dhe Juventusit. Ka qënë një ndeshje me r
Mezi po prisni të ngrohtin? Java që vjen sjell lajme të mira Nëse po prisni me padurim që ditët të mbushen plot diell, kemi një lajm të mirë. Ditët me shi u erdhi fundi. Nga
Vranësira të pakta, çdo ndodhë sot me temperaturat Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 10-
Rriten temperaturat, parashikimi i motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.
Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Rikthehen reshjet e shiut, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. V
Plane për fundjavën, më parë mësoni si do të jetë moti Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë për reshje janë të pakta. V
Rikthehen vranësirat, parashikimi i motit për sot Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë për reshje janë të pakta. V
Temperaturat nën zero, si pritet të nisë java Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh por që mundësitë pë reshje janë të pakta duk
Sot shiu "pushtoi" vendin, ky është moti për javën që vjen “Dita e sotme ka pas vranësira që do të vijojnë në orët e ardhshme duke bërë që të kemi reshje të pakta shiu në zonat qe
Ju kujtohet Qetsori i Big Brother? Shihni sa shumë ka ndryshuar tani (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e kujtoni Qetsorin, konkurentin i edicionit të dytë të Big Brother i cili arriti të rrëmbente jo vet
Avokati i njohur: Albin Kurti mund t'a rrëzojë Ramën shumë lehtë "Ky është një kryeministër pa asnjë vlerë politike dhe kjo është më e pakta e akuzës ndaj tij, i paaftë!" Avokati Spa
Gjigandi europian me plan spaktakolar: Guardiola trajner, Xavi asistent Sipas mediave franceze, PSG ka bërë gati planin gjigant të skuadrës. Raportohet se sheikët e PSG-së kanë vendosur syn
Çfarë do ndodhë me motin nga sot pasdite Reshjet e shiut ishin prezente deri në orët e mëngjesit të ditës së sotme dhe sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtara, sas
"Më e pakta që mund të bëj për Shqipërinë time", Pacolli dhuron 1 milion euro Pasojat e frikshme që ka shkaktuar kjo valë tërmetesh në shqipëri, ka bërë që Behgjet Pacolli me dy djemte e tij,të dhur