999 rezultate për

pakt

Supersfida Kukësi-Tirana, verilindorët me 2 mungesa të rëndësishme Kukësi ka dy mungesa shumë të rëndësishme Valon Et’hemin e Emiljano Mustën, të cilat i kanë rënduar nënkampionëve në loj
Lesi flet për një pakt të fshehtë Meta-Veliaj kundër Ramës Nikollë Lesi ka rikthyer sot përmes një shkrimi tek "Koha Jone" tezën se Meta dhe Veliaj kanë një pakt të përbashkët kun
Po shkohet drejt një pakti Rama-Basha? Reagon kreu i opozitës (FOTO LAJM) Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas lajmeve për një marrëveshje të afërt PS-PD. Në një status në tëitter, Basha i
Rudina Hajdari: Një pakt Rama-Basha i jep fund liderit të opozitës Deputetja Rudina Hajdari, e ftuar në emisionin "Open" në Top Channel u shpreh se nëse ndodh një marrëveshje mes kryemini
"E pamë çfarë ndodhi në zgjedhjet e 2017", Agron Duka sinjal Bashës Kryetar i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka tha se kriza politike nuk mund të zgjidhet me një marrëveshje individu
Majko flet për paktin sekret Rama-Basha: Politika është matematikë, jomarrëveshje me mollë e pjeshka Ministri për Diasporën, Pandeli Majko ka folur sot në Parlament për akuzat politike se mes kryeministrit Edi Rama dhe kr
Pakt "Rama-Basha", Gazment Bardhi flet për konferencën e Metës Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur për konferencën e ditës së sotme të presidentit Meta. I pyetur
Kylie Jenner komplet nudo në Instagram, epo të paktën është krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Miliarderja është shfaqur në përqafimin e të dashurit të saj, në foton e parë nudo të postuar në Instagramin e saj. K
Ronaldinho dhe pakti me Bolsonaron Ronaldinjo ëshë tërhequr nga futbolli, për të marrë një post drejtuesi, por jo në një klub futbolli apo organizatë sport
Lajm i mirë për shqiptarët që udhëtojnë për në Greqi Autoritetet greke kanë anuluar vendimin e qershorit për të rritur çmimin e kalimit të automjeteve në autostradën e Atika
Pacolli do ta firmoës paktin anti-korrupsion me Veselin Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ditës së djeshme u ka bërë thirrje gjithë liderëve të partive politike ta nënshkr
Fitorja ndaj Flamurtarit, Lerda: Kartoni i kuq absurd, nuk shqetësohem për golat e paktë Partizani mori fitoren e dytë në tre javët e para të Kategorisë Superiore, duke u pozicionuar në vendin e katërt me 6 pi
Sulm me armë zjarri në Teksas, 5 të vdekur dhjetra të plagosur Nga sulmi kanë mbetur të vdekur 5 persona ndërsa 21 të tjerë janë plagosur. Sipas policisë vendase raportohet se ka pas
Përmbytet fusha gjatë ndeshjes së futbollit, vdesin 7 tifozë (VIDEO) Të paktën 7 tifozë kanë vdekur pas përmbytjes së një fushe në një fshat në Marok. Ata po shikonin një ndeshje futb
Të ngjitesh në majën e Everestit, rregulla dhe çmime të reja për alpinistët Alpinistët që duan t’i ngjiten malit “Everest”, tani përballen me rregulla të reja. Para së gjithash ata duhet të demons
Rama: Yllo t'kemi gjobit içik s'kam ç'a boj! Ylli: Ç'ke ore ti, vazhdo reformat (FOTO LAJM) Kryeministri Rama e ka nisur me një postim të çuditshëmd ditën sot duke thënë se tatimet kanë gjobitur "Markatën e Peshk
Amerika lejon blerjen e armëve, por ndalon me ligj këto produkte Amerika është tronditur nga dy të shtëna masive gjatë fundjavës në El Paso, Texas dhe Dayton, Ohio. Të paktën nëntë
Shkencëtarët japin alarmin, hiqni dorë nga ky ushqim: Sjell vdekje të parakohshme Shkencëtarët e Universitetit të Hardvard kanë arritur në përfundimin se të paktën një e treta e vdekjeve të hershme mund
Basha nga Maliqi: Zgjedhjet e parakohshme, vendim i pakthyeshëm Gjatë takimit me strukturat drejtuese të PD në Maliq, kreu i opozitës Lulzim Basha bëri Edi Ramën përgjegjës për rritjen
Pakt me opozitën, Rama: Dora ime mbetet e shtrirë Kryeministri Rama gjatë Asamblesë së PS u shpreh se dora e tij mbetet e shtrirë për të biseduar me opozitën, ndërsa para