999 rezultate për

pakove

Komuniteti Mysliman shpërndan 500 mijë euro ndihma para muajit të Ramazanit Në prag të Muajit të Bekuar të Ramazanit, Komuniteti Mysliman i Shqipërisë në bashkëpunim me Qendrën Bamirëse dhe Humani
Qytetarët alarmohen nga Posta Shqiptare: Po na kthehet në makth Blerjet online kohët e fundit janë bërë shumë të nevojshme pasi klientët marrin atë që dëshirojnë pa qenë e nevojshme që
Postoi pjesë kallashi në pako, arrestohet autori (VIDEO) Dërguesi i tre pakove që përmbanin pjesë të një arme kallashnikovi është vënë në pranga nga Policia e Shtetit. Arma,
Zbulohet origjina e pakove të kallashnikovit që u sekuestruan në Rinas Policia e Shtetit ka arritur të zbulojë se nga ku janë nisur tri pakot me pjesë kallashnikovi që u zbuluan të enjten në
Zbulohet destinacioni i pakove me armë që u bllokuan në Rinas Është zbuluar destinacioni i tri pakove me pjese “Kallashnikovi” që u gjetën në Rinas. Armët ishin nisur për në Londër.
Vijon blerja e votave përmes pakove ushqimore Emisioni “Fiks Fare” publikon të tjera pamje të cilat tregojnë sesi Partia Demokratike po kërkon të blejë votat përmes s