999 rezultate për

pakot

Pakot me "mall" u hodhën në det, bllokohet pas 5 orësh gomonia në Vlorë Pas 5 orësh aksion, është kapur gomonia e dyshuar me drogë në Vlorë. Mjeti dyshohet se ngarkoi drogë në Vlorë dhe më
Fshehu në trup pakot me "mall", shqiptari del zbuluar Policia Kufitare e Kapshticës ka arrestuar një 32 vjeccar i cilit iu gjet fshehur në trup një sasi lënde e dyshua narkot
Frika në "palcë" nga Koronavirusi, shqiptarët nuk marrin pakot nga Kina Në zyrat postare janë me dhjetra pako të ardhura nga Kina, por që nuk janë tërhequr nga qyetarët. Edhe pse kanë poros
Çfarë tregojnë kodet në pakot e 613 kg "mall" të kapura në Durrës: CR-77 e Toni Montana Ngarkesa prej 613 kilogram të kapur në biznesin e bananeve të Arbër Çekaj, i përkiste jo një, por 7 grupeve kriminale që
Kokaina dhe pakot e orizit, media greke: E gjitha u zbulua nga 1 telefonatë anonime Media greke “Kathimerini”, e cila botoi e para informacionin se në Portin e Pireut u gjet kokaina që mbërriti në Durrës,
Publikohen pamjet, si u zbulua kokaina me skaner në Greqi (VIDEO) ReportTv siguron ekskluzivisht, videon e momentit kur skaneri në portin e Pireut zbuloi praninë e kokainës në kontenierë
Oriz në vend të drogës, kështu dukeshin pakot e nisura nga Ekuadori në konteinerin me banane (VIDEO) Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shq
Biznesmeni i shpëtoi policisë: Çfarë nuk u tha për 137 kg kokainë të kapur në Durrës Policia e shtetit ka dalë sot në një deklaratë për mediat, ku foli rreth operacionit për sekuestrimin 137 kilogramë koka
"Kokaina që u bë oriz!', Anila Hoxha: Si shpëtoi peshku i madh! Gazetarja Anila Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale, ka komentuar rastin më të fundit të zbulimit të kontenierëv
I kishin shënuar pakot me "A", "T" dhe "2": Arrestohen 14 persona për 1.5 kuintal kanabis (VIDEO) Ka shkuar në 14 numri i të arrestuarve në kuadër të operacionit antidrogë të koduar “Bistrica 2019”. Policia e Shteti
I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla me silic Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla me silic Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Cristiano Ronaldo tashmë shfaqet dhe në pakot me Cannabis (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ëhstë pa dyshim futbollisti më i mirë në botë. Ai ka fituar 5 topa të artë, teksa numron dhe 148 mili
Nuk ndalen pakot e dyshimta, edhe një tjetër i dërgohet CNN Televizioni CNN ka treguar se gjatë ditës së sotme në zyrat e tyre në Atlanta kanë pranuar një paketë tjetër të dyshimtë
Shpërndau pako me bomba, arrestohet një person Pas panikut të shkaktuar në SHBA pas shpërndarjes së një seri pakosh me bomba, një person është vënë në pranga nga FBI.
I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Gjenden pako me hashash në bulevard, çfarë shkruhet mbi to (FOTO LAJM) Disa pako janë hedhur nga demokratët në shesh duke ironizuar qeverisjen e vendit. Pakot janë shpërndarë në të gjithë
DETAJET/ Çfarë tregojnë kodet mbi pakot e kokainës? Nuk është një grup kriminal, por dy grupe kriminale përgjegjës për sasinë rekord të kokainës të kapur, në hyrje të magaz
U kap 613 kg kokainë, ja çfarë tregojnë kodet në pakot e drogës Pamjet brenda konteinerit që solli 613 kilogramë drogë nga Kolumbia në Shqipëri janë publikuar nga Policia. Droga ish
Armët me postë nga Tirana drejt Londrës, në kërkim britaniku Gjatë hetimeve që po zhvillohen për të zbuluar porositësit e 13 kilogramëve armatim, Krimet e Rënda dhe Antiterrori i kë