999 rezultate për

pakoja

DETAJET/ Tritol poshtë makinës, si e shpëtoi fati vlonjatin Një sasi tritoli për pak sa nuk do ti kushtonte jetën një personi në Vlorë. Pakoja është gjetur në mes të rrugës në
Ra nga makina, si u gjet pakoja në Vlorë Banorët e lagjes “10 korriku” të qytetit të Vlorës janë panikosur ditën e sotme për shkak të dyshimeve për ekzistencën e
Bamirësi si kjo kurrë nuk keni dëgjuar, pakoja që shokoi SHBA-në (FOTO LAJM) Një ngjarje mjaft e rrallë ka tërhequr vëmendjen e mediave amerikane. Në dyqanet e pasaçme, në të cilat kushdo mund t
Pakoja e dyshimtë në SHBA ngre shtetin në këmbë Eshte periudhë festash dhe terroristët mund ta përdorin më së miri në favor të tyre. Një paketë e dyshimtë e cila rezult
SKENARI / Atentati ndaj ministrit gjerman, bomba erdhi nga Greqia Mediat gjermane raportuan për një pako të dyshimtë të gjetur mëngjesin e së mërkurës në Ministrinë Federale të Financave
Berlini në alarm, ja çfarë kishte brenda pakos së dërguar në emër të ministrit gjerman Një pako e dyshimtë e dërguar në adresë të ministrit të Financave Wolfgang Schauble, ka alarmuar sot Berlinin. Shërbi
Ja pakoja me çokollata që acaroi marrëdhëniet Kroaci-Slloveni (FOTO LAJM) Ministria sllovene e Punëve të Jashtme i ka kthyer Ambasadës së Kroacisë në Lubjanë dhuratën e Vitit të Ri. Gazeta s
Pakoja e Ahtisarit as Bibël e as Kuran, duhet të respektohet Kryeministri i vendit, Isa Mustafa ka bërë me dije se e vlerëson shumë opinionin e Marc Weller dhe është i vetëdijshëm q
Alarm i rremë, pakoja e dyshimte kishte brenda bukë peshku Një pako e dyshimtë te rreth-rrotullimi i Sanatoriumit në Sauk alarmoi gjatë mbrëmjes së sotme policinë e shtetit. Pa
Rio 2016/ Shpërthim në zonën ku zhvillohej gara e çiklizmit Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar për gjatë ngjitjes së rrugës në parkun “Flamengo”, Rio raporton “The Sun”. Med
Çfarë përmbante pakoja nga Shqipëria që FEDEX e quan si pakoja më e çuditshme! Kompania postare që dërgon pako në mënyrë urgjente në shumë vende të botës, FEDEX ka veçuar pakot më të çuditshme të dër
Ja momenti kur tritoli shkëputet nga makina e biznesmenit (VIDEO) Një ditë më parë, një biznesmen nga Fieri i shpëtoi një atentati me bombë të telekomanduar ndaj tij. Sasia e eksplozivit
Tritol poshtë makinës tek Komuna e Parisit Pas sinjalizimit për alarmin për bombë tek Komuna e Parisit, të dhëna të tjera janë bërë me dije gjatë mesditës. Ne saje
Surroi: Kosova nuk ka obligim as nga Ahtisaari e as nga Kushtetuta Shkrimtari, publicisti dhe politikani Veton Surroi, duke polemizuar me politikanë të pozitës në Kosovë, rithekson se Pak
Alarm fals për bombë në ambasadën e Shqipërisë në Prishtinë Policia e Kosovës, përmes ekspertëve të saj të sigurisë ka arritur të verifikojë një pako të dyshimtë të vendosur pranë
Miratohet pakoja e ligjeve nga marreveshja e 2 Qershorit Parlamenti i Maqedonisë ka miratuar pakon e ligjeve që parashikohen me marrëveshjen e 2 Qershorit. Pak minuta para mesna
Hoti: Pakoja e re fiskale po pritet mirë Ministri i Financave, Avdullah Hoti, ka thënë se pakoja e re fiskale ëhstë pritur mirë nga bizneset dhe odat ekonomike.
Ja pse nuk shpërtheu bomba te stacioni i Unazës Pas ekspertizës së kryer nga Policia shkencore, për të zbuluar shkakun pse dështoi shpërthimi i bombës me telekomandë, e
Sot, 6 vjet nga Kushtetuta e Kosovës Kushtetuta e Kosovës ka hyrë në fuqi më 15 qershor 2008-të, vetëm 6 muaj pas shpalljes së Pavarësisë. Kjo Kushtetutë
Krijimi i komunës së Hasit s’ka motive politike Komunat e reja që po krijohen nuk kanë motive etnike apo politike ka thënë kryeministri Hashim Thaçi sot para deputetëve