999 rezultate për

pako

Biznesmeni Ilirjani e quajti mashkullin e ëndrrave, Gjuzi: E ke mendjen në prapakolp (VIDEO) Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi i kanë habitur të gjithë mbrëmë me deklaratat e
Arrestohen tre shqiptarë në Zvicër me 3 milionë euro 'të bardhë' Tre shqiptarë janë arrestuar në Zvicër me 12 kg kokainë me vlerë 3 milionë euro. Të arrestuarit janë 23, 29 e 39 vje
Kokaina dhe pakot e orizit, media greke: E gjitha u zbulua nga 1 telefonatë anonime Media greke “Kathimerini”, e cila botoi e para informacionin se në Portin e Pireut u gjet kokaina që mbërriti në Durrës,
Publikohen pamjet, si u zbulua kokaina me skaner në Greqi (VIDEO) ReportTv siguron ekskluzivisht, videon e momentit kur skaneri në portin e Pireut zbuloi praninë e kokainës në kontenierë
Oriz në vend të drogës, kështu dukeshin pakot e nisura nga Ekuadori në konteinerin me banane (VIDEO) Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shq
Biznesmeni i shpëtoi policisë: Çfarë nuk u tha për 137 kg kokainë të kapur në Durrës Policia e shtetit ka dalë sot në një deklaratë për mediat, ku foli rreth operacionit për sekuestrimin 137 kilogramë koka
"Kokaina që u bë oriz!', Anila Hoxha: Si shpëtoi peshku i madh! Gazetarja Anila Hoxha përmes një postimi në rrjetet sociale, ka komentuar rastin më të fundit të zbulimit të kontenierëv
Drogë dhe celularë "bien nga qielli" në burg, si u zbulua i dënuari (VIDEO) Ky është momenti kur një i burgosur kap një pako që ra nga qielli, mbushur me marijuanë dhe një celular. Burgu i Qark
Porositin fustane në internet, iu vjen pakoja me lëndë narkotike Një çift austriak përfundoi me 24.000 pilula ekstazë, megjithëse kishte urdhëruar dy fustane në internet, tha policia në
"Pakoja bombë" për Serbinë: 10 mld dollarë, avionë dhe anëtarësim në BE në këmbim të njohjes së Kosovës Shtetet e Bashkuara e kanë deklaruar qartazi tashmë se kryefjala e politikës së tyre të jashtme në rajonin e Ballkanit P
PD shton provat kundër Kajmakut: Numri i pasaportës është i pakontestueshëm (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka publikuar sot një tjetër provë, ku mbështet akuzat e saj për kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmakun
Një qese çaji vë alarmin për bombë në ambasadën britanike në Tiranë Një pako e dyshimtë vuri në alarm Ambasadën Britanike në Tiranë. Mesditën e së premtes mbërriti në ambientet e Ambasadës
I kishin shënuar pakot me "A", "T" dhe "2": Arrestohen 14 persona për 1.5 kuintal kanabis (VIDEO) Ka shkuar në 14 numri i të arrestuarve në kuadër të operacionit antidrogë të koduar “Bistrica 2019”. Policia e Shteti
Bleu manaferra në market, gruaja “çmendet” kur pa pakon çfarë kishte brenda Një grua në Basildon, Essex, ka mbetur e shokuar kur gjeti një zvarranik të “paftuar” tek manaferrat që sapo kishte bler
Janë rregjistruar mbi 100 lëkundje, banorët në Korçë të tmeruar Lidhur me situatën e krijuar nga tërmetet në Korçë, Ministria e Mbrojtjes përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjen
Katër mina me telefon drejt Italisë, i pandehur vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i moderatores së njohur Alketa Vejsiu është marrë i pandehur dhe dërguar në gjykatën e Lezhës, ku
U kap me 50 kg hashash, arrestohet 32 vjeçari në shtetin grek Policia greke ka arrestuar gjatë ditës së djeshme një 32 vjeçar shqiptar Greqi. Ai u kap me 50 kg hashash. Fillimisht
Komuniteti Mysliman shpërndan 500 mijë euro ndihma para muajit të Ramazanit Në prag të Muajit të Bekuar të Ramazanit, Komuniteti Mysliman i Shqipërisë në bashkëpunim me Qendrën Bamirëse dhe Humani
I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla me silic Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Policia shpërthen pakon e dyshimtë në Astir Policia e Shtetit ka zgjidhur misterin e pakos të dyshimtë në Asttir. Fatmirësisht nuk ka qenë eksploziv dhe është bërë