999 rezultate për

paketes

"Rama gënjen sa herë hap gojën", Basha reagon ndaj paketës anti-KÇK Sot filloi aktiviteti “Operacioni Forca e Ligjit” (OFL), një njësi speciale operacionale e policisë, e angazhuar në zbat
Paketës Anti-KÇK, Lleshaj: Suksesi i këtij operacioni do të jetë i garantuar Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në fjalën e tij reparti RENEA ku është trajnuar Njësia OPERACIONI FORCA E LIGJIT, de
"KÇK nuk mund të luftojë KÇK", Basha reagon pas miratimit të paketës Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas miratimt nga qeveria të paketës ligjore Anti KÇK. Përmes n
Ish-e dashura e deputetit i vë "kapak" paketës antishpifje (FOTO LAJM) Iva Aliko: Jam kundër paketës, e shoh si presion ndaj medias e fjalës së lirë Kalimi për votim në Kuvend i paketës an
Basha mbledh ish-grupin parlamentar, çfarë pritet të ndodhë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha mbledh sot ish-grupin parlamentar dhe kryesinë në orën 18:00 në selinë e PD-
"Jo polici fjale", gazetarët shpalosin pankartat para parlamentit (FOTO LAJM) Gazetarët kanë dalë në protestë para Parlamentit kundër paketës “anti-shpifje”. Ata janë shoqëruar edhe nga aktivistë
Dikur gazetar, Astrit Patozi i bashkohet protestës kundër paketës anti-shpifje Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi i është bashkuar protestës së gazetarëve përpara Kuvendit duke i dalë kundër p
Fuga kundër paketës Anti-shpifje: Tmerr, o tmerr! ARTAN FUGA Gjykimet jashtë gjykatave – shkelje kushtetuese të përhershme! Edhe gjoja modifikimet e mbrëmshme të bë
Kundër paketës së Ramës, Çipa: Po kërcënohet fjala e lirë Kreu i Unionit të Gazetarëve Shqiptarë, Aleksandër Çipa, tha se ligjet e paketës anti-shpifje janë një kërcërnim për fja
Diskutohet shkarkimi i Arben Malaj Gjatë fundjavës deputetë të komisionit të ligjeve dhe ata të komisionit të medias dhe specialistë të kryeministrisë kan
Gazetarët kundër paketës anti-shpifje: Çon median në autocensurë Nisma e kryeministrit Edi Rama për të ndalur publikimin dhe përhapjen e lajmeve të pavërteta nëpërmjet regjistrimin dhe
"Ju keni konsumuar 80 % të paketës...", revoltë ndaj "Vodafone" dhe "Telekom Albania" në rrjetet sociale Shkurtimi i periudhës së faturimit nga një muaj në 28 ditë si edhe rritja e çmimit ta paketave standarde të komunikimit
Ja sa është kostoja e paketës së Reformës në Drejtësi Për financimin e plotë të paketës së Reformës në Drejtësi, qeveria do të japë 1.8 miliard lekë. Kjo gjë është konfirmuar
PS, në fundjavë mblidhet Asambleja Kombëtare Gjatë mbledhjes së zhvilluar paraditen e sotme, grupi parlamentar i Partisë Socialiste ka vendosur që të shtunën e ardhs
Audi sjell risi të reja në modelin TT RS (FOTO LAJM) Audi po punon për forcimin e mëtejshëm të modelit TT RS. Audi i ri do të ketë një motor benzine 2.5-litër Turbo i cili d
Nga 1 korriku çmimi i paketës së cigares rritet me 3 denarë Sipas kalendarit për rritjen e akcizës të cigareve, nga 1 korriku i këtij viti parashikohet rritje e çmimeve për tre den
"Buzëqesh" Milani, Berlusconi arkëton 400 milionë euro Lajme të mira për tifozët e Milanit. Presidenti kuqezi, Silvio Berlusconi, ka arkëtuar 400 milionë euro nga shitja e pak
PD dhe shoqëria civile nisin protestën kundër paketës fiskale Para pak minutash shoqëria civile dhe qytetarë të thjeshtë kanë nisur një protestë paqësore pranë Kryeministrisë për të
PD proteston sot kundër buxhetit dhe paketës fiskale Partia Demokratike proteston sot në mesditë kundër paketës fiskale dhe buxhetit 2014 të qeverisë Rama. Kreu i PD-së, Lul
Berisha thirrje për protesta: T’i themi jo paketës fiskale Ish-kryeministri Sali Berisha i bëri thirrje sot qytetarëve të kundërshtojnë buxhetin e vitit 2014 dhe paketën fiskale t