999 rezultate për

paketĂ

Lajm i rëndësishëm për duhanpirësit, hiqen nga qarkullimi paketat Së shpejti, një paketë cigare nuk do të mund ta blesh dot në çdo dyqan lagje, apo supermarket, apo lokal. Ministria e Sh
Fondet e pakëta për Eurovizion, Jonida bën veprimin sfidues Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi do të prezantojë Shqipërinë në "Eurovizion". Por pavarësisht fondeve të
Paketa Antishpifje griset në mes të emisionit: Nuk është evropiane Koloreto Cukali, kryetar i Këshillit Shqiptar të Medias, deklaroi në studion e Top Talk me gazetarin Denis Dyrnjaja se S
Paketa anti-shpifje, Rama përmend fëmijët dhe sulmon mediat Kryeministri Edi Rama duket se nuk ka ndërmend të ndalet dhe e ka marrë shumë seriozisht paketën antishpifje. Këtë h
Paketa anti-shpifje, Rama jep disa detaje Teksa ditën e djeshme paralajmëroi se do të kishte një paketë anti-shpifje, ka reaguar sërish kryeministri Edi Rama.
Fundjavat e verës janë emocionuese… edhe kur bie shi! Në këto ditë të çoroditura klimaterike, është bërë krejt normale që ndërsa jeni duke bërë plane fundjave me veten apo me
41 kg drogë në makinë, kapen mat dy shqiptarët në Greqi Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar në Greqi. Ky arrestim u bë pasi në makinën e tyre u gjetën 41,5 kg kanabis. Ma
Lufta ndaj duhanit, një milion duhanpirës më pak në Francë Numri i duhanpirësve në Francë ka rënë ndjeshëm, sidomos së fundmi, për shkak të serisë së masave që autoritetet kanë ma
AKEP merr vendimin e rendësishëm për të gjithë përdoruesit e celularëve AKEP vendosur sot që të detyrojë kompanitë celulare për të rikthyer paketat 30 ditore për abonentët e tyre me parapagesë
Shihni si u dhunua nga policia babai i dy fëmijëve që shiste paketa (FOTO LAJM) Pamje të rënda janë pamjet e galerisë e bashkëngjur lajmit ku Neki Bajraktari, baba i dy fëmijëve është dhunuar pasi shi
ALBtelecom hedh në treg paketat 30 ditore me parapagesë ALBtelecom ka si synim të vazhdueshëm t’ju përgjigjet kërkesave të konsumatorëve. Për këtë qëllim, fokusi kryesor mb
Paketa "Për një familje të shëndetshme", 8 analiza për ju dhe fëmijët në Spitalin Amerikan 4000 lekë E keni provuar atë ndjesinë e çlirimit pasi keni kryer disa egzaminime të rëndësishme të cilat i kishit shtyrë prej kohë
Rusia propozon paketat 100 milion dollarëshe për vizitat hapësinore Rusia do t’u propozojë turistëve paketa udhëtimi për në hapësirë brenda një kohe të shkurtër, duke vendosur një çmim fil
Lajm shumë i keq për duhanpirësit: Ky është çmimi i ri për paketat Çmimet e cigareve u rriten masivisht këtë javë me rreth 15 për qind për paketë. Të gjitha pikat e shitjes me pakicë
Zbulohet kush është turku që priste 3 milionë paketa cigaresh në Durrës Zbardhet emri dhe fotografia e shtetasit turk që dyshohet se ishte pritësi i kontinierëve me 3 milionë e 50 mijë cigare
Ndryshon çmimi i paketave në janar, sa do të kushtojë Duhanpirësit do të duhet të paguajnë më shumë nga 1 janari i vitit të ardhshëm. Qeveria ka rritur sërish akcizën për
Moti sot në Maqedoni Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të pakëta dhe erë mesatare jugore. Temperaturat e
OFERTAT/ Shpërthen revolta online ndaj Vodafone dhe Telekom Albania (FOTO LAJM) Raporti më i fundit i Autoritetit të Konkurrencës ku nuk konstatonte asnjë shkelje të kompanive celulare në dëm të qytet
SKANDALOZE/ Si i vjedhin shqiptarët Vodafone dhe Telekom Albania me bekimin e shtetit (DOKUMENT) Nëse deri në mas 2017 abonentët shqiptar vidheshin nga disa kompani celulare në mënyrë të fshehtë përmes mungesës së tra
Koreja e Veriut: SHBA-të të bëhen gati për më shumë “paketa dhuratë” Koreja e Veriut ka deklaruar se lëshimi i raketës dhe masat e tjera vetëmbrojtëse ishin një “paketë dhuratë” për Shtetet