999 rezultate për

pajtuar

HOROSKOPI/ Koha e duhur për të pajtuar miqësitë që janë ndërprerë për arsye të kota Dashi Në fund të muajit mund të keni disa probleme në dashuri por edhe disa vështirësi në punë. Kështu që përpiquni t
E quajti të stonuar, a është pajtuar Mentor Hazizi me Fifin? Një ndër të ftuarit e puntatës së tetë në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte edhe këngëtari
NATO jep lajmin e mirë: Greqia dhe Turiqia janë pajtuar! Greqia dhe Turqia janë pajtuar për të shmangur përplasjet aksidentale në Mesdheun lindor duke vendosur një linjë të komu
Grenell: Kosova dhe Serbia janë pajtuar që Ujmani të quhet Liqeni Trump I dërguari i presidentit amerikan, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka thënë se Kosova dhe Serbi
Kai Havertz ka arritur marrëveshje me Chelsean? Kai Havertz duket se do të jetë transferimi i madh i Chelseat në këtë verë. Skuadra londineze tashmë e ka transferuar
Haziri: VV e LDK do pajtohen për presidentin, Kurti "kryeministër në ardhje" Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka folur para mediave pas mbledhjes së Kryesisë së LDK-së sot
Grindja me Mane, Salah zgjedh video-n që po bën xhiron e botës për tu pajtuar me shokun e skuadrës (VIDEO) Video-ja e dy fëmijëve që përqafohen me shumë dashuri me njëri-tjetrin, pasi kishin dy ditë pa u takuar bëri xhiron e rr
Dalin konkluzionet e Samitit të Berlinit: Kosova dhe Serbia të angazhuar Edhe pse mbrëmë pas takimeve në Berlin nuk u tha që palët janë pajtuar që të vazhdojë dialogu për shkak se taksa nuk ësh
Të pajtuar që të mos pajtohemi! Thaçi zbulon porosinë e Samitit të Berlinit Pas përfundimit të Samitit të Berlinit për Ballkanin Perëndimor, në konferencën e mbajtur për media, presidenti Hashim T
Genti lë pas zënkën me Erën: Jemi pajtuar! I ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake Up”, reperi Gent Fatali foli ndër të tjera edhe rreth marrëdhënies së tij me Era Istr
Veseli: Partitë janë pajtuar që të fryheshin Listat e Veteranëve Çështja e veteranëve të luftës tash e sa vite po nxitë reagime të shumta. Në një përplasje në mes të deputetit të LDK-së
Diktatori dhe demokrati do të takohen në Kinë Koreja Veriore dhe ajo Jugore janë pajtuar për të mbajtur një samit në muajin shtator në Phenjan, ka njoftuar Ministria
Komisioni Evropian nuk i thotë jo shkëmbimit të territoreve Një zgjidhje e përhershme nënkupton një zgjidhje realiste, e qëndrueshme dhe e mundshme, në pajtueshmëri me të drejtën n
Delawie: Nuk ka BE për Kosovën pa u pajtuar me Serbinë Kosova nuk do të mundë të anëtarësohet në BE dhe në NATO pa arritur normalizim me Serbinë. Kështu ka deklaruar dje ambas
Kim Jong merr një vendim njerëzor Koreja Veriore dhe Jugore janë pajtuar që të bashkojnë familjet e ndara nga lufta koreane në ’50. Në një takim që ësh
Nëna e këngëtares bëhet shkak: Ndahet sërish çifti i shumëpërfolur Lidhja e tyre ka qenë gjithnjë me ulje ngritje. Ata janë ndarë, për tu pajtuar dhe ndarë e pajtuar sërish. Por tek
Bebe Rexha sapo bëri përpjekjen publike për të pajtuar Duan dhe Ritën Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, publikoi pak minuta më parë një foto në Instagram. Aty janë 20 këngët më t
Dy Koretë do të rikthejnë kontaktet ushtarake Koreja e Veriut dhe Koreja e Jugut janë pajtuar për rinisjen e dialogut midis zyrtarëve ushtarakë, në përpjekje për të u
Nëna i refuzoi ftesën për t’u pajtuar, vajza humb ndjenjat në studio (FOTO LAJM) Njw 38-vjeçare ka humbur ndjenjat nw studion e "Ka njw mesazh pwr ty" pasi nwna e saj e refuzoi dhe nuk pranoi tw vinte
Abrashi tregon nëse ka koalicion me AAK-në Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi ka komentuar koalicionet e mundshme për balotazhin në Prisht