999 rezultate për

pajtohen

Nuk pajtohen me Federatën franceze, këto klube i drejtohen gjykatës Vendimi i drejtuesve të Ligue 1 për të mbyllur përpara kohe kampionatin francez ka sjellë në mënyrë të kuptueshme edhe r
Haziri: VV e LDK do pajtohen për presidentin, Kurti "kryeministër në ardhje" Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka folur para mediave pas mbledhjes së Kryesisë së LDK-së sot
"Vllau si shkjau", Roberti dhe Patrisi pajtohen pasi u ndanë nga Nora dhe Tuna? (FOTO LAJM) Kur sherri mes çifteve Robert-Nora me Patris-Tuna ishte në kulmin e tij, Roberti nuk kursehej aspak me deklaratat në int
30 vjet pa folur me motrën për një copë tokë, pajtohen pasi pa një ëndërr Shtëpitë e tyre i ndan vetëm një gardh, por motër e vëlla nuk kanë folur për 30 vjet bashkë pas një sherri për një copë
Kancelari austriak: Mbështesim çdo zgjidhje me të cilën pajtohen në dialog Serbia dhe Kosova Kancelari austriak, Sebastian Kurz ka folur për marrëveshjen e mundshme përfundimtare mes Serbisë dhe Kosovës. Austri
Këto janë modelet më të suksesshme, të cilat nuk pajtohen me standartet e zakonshme të bukurisë (FOTO LAJM) Sa herë që mund të përmendim fjalën modele, na krijohet imazhi i një femre të bukur. Me trup të hollë, elegant e delikat
Si të pajtoheni me shoqen e ngushtë pas sherrit Një psikologe ka treguar sekretin se si të përmirësoni një lidhje, qoftë ajo dashurie, miqësie ose kolegiale në vetëm pa
Lojtarët nuk pajtohen mes vete, Deschamps aplikon sistemin Var në stërvitje (VIDEO) Kur tashme sistemi Var është aprovuar pothuajse në cdo ligë futbolli, dicka e pazakontë ka ndodhur në stërvitjen e Kombë
Jeni grindur me shoqen e ngushtë? Ja si të pajtoheni Një psikologe ka treguar sekretin se si të përmirësoni një lidhje, qoftë ajo dashurie, miqësie ose kolegiale në vetëm pa
Daçiç beson në planin ogurzi për Kosovën Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç është shprehur se Serbia ka bërë një kthesë të madhe sa i përket zg
Pas krisjes, dy këngëtaret shqiptare pajtohen sërish Një kompeticion ka thyer marrëdhëniet e ngushta mes Fitit dhe Çiljeta Xhilagës. Dy këngëtaret të cilët dikur ishin s
U ndanë në sytë e të gjithëve, Blero dhe Afrona pajtohen sërish? Afrona dhe Blero janë ndarë dhe pajtuar disa herë. Ama ata si fëmijë sa herë që ndahen heqin njëri tjetrin nga Instag
Serbët nuk pajtohen me festën e shqiptarëve: FIFA të marrë masa! Ndeshja e sotme i bëri të gjithë shqiptarët të ndihen sikur ishin pjesë e Botërorit. Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri
Raporti shokues i OSBE: Burrat në Kosovë e quajnë të drejtë dhunimin e grave Burrat në Kosovë ende mendojnë që gratë duhet ta durojnë dhunën. Pjesa më e madhe e tyre mendojnë se gratë nuk kanë nevo
Shitësit e luleve bllokojnë rrugën, nuk pajtohen me zhvendosjen e tezgave Shitësit e luleve në tezgat jashtë Bit Pazarit kanë bllokuar rrugën ditën e sotme në shenjë proteste, pasi nuk pajtohen
Hulumtim: Gjashtë nga 10 grekë përkrahin emër të përbërë, të papërkthyer erga omnes Pothuaj gjashtë nga 10 grekë pajtohen me zgjidhjen për emër të përbërë për përdorim të përgjithshëm, në gjuhën maqedonas
Ky është emri i Maqedonisë me të cilin pajtohen grekët Ministri i jashtëm grek, Nikos Kotzias do të shkojë në Shkup më 22 mars me paktin gati për emrin e Maqedonisë. Negoc
U shanë e ofenduan në sy të të gjithëve, Blunt dhe Fatoni pajtohen sërish Sherri i tyre mori dhënë e mediave dhe rreteve sciale. Ata u shanë, ofenduan me fjalët më të ndyra duke shqetësuar gj
Pajtohen Gentian Zenelaj dhe Julian Deda, shihen bashkë Pas kaq shumë kohe bashkë, si miq dhe si kolegë, Julian Deda dhe Gentian Zenelaj nuk flasnin më me njëri-tjetrin. Këto i
Fotot që po bëjnë xhiron e botës, Trump dhe Kim Jong Un pajtohen në Korenë e Jugut (FOTO LAJM) Presidenti "Donald Trump" dhe Lideri i Koresë së Veriut "Kim Jong-un" tërhoqën vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme gj