999 rezultate për

pajtohemi

Mustafa: Nëse nuk pajtohemi për Presidentin, do të pajtohemi për zgjedhje Shefi i LDK-së ka folur për për përfshirjen e mundshme të PDK-së në Qeveri, dhe çështjen e presidentit të ri që duhet të
"UÇK ka kryer krime", Albin Kurti merr vendimin e prerë ndaj Shkëlzen Gashit Albin Kurti e ka shkarkuar Shkëlzen Gashin pas deklaratës së bujshme se UÇK kishte kryer krime gjatë luftës në Kosovë. K
Mustafa: Nëse nuk pajtohemi me VV, LDK shkon në opozitë Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka folur rreth bisedimeve me Lëvizjen Vetëvendosje për koalicionin e
“Ngucemi nga pak por pajtohemi prapë”, komenti epik pas rrahjes në LDK Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), si dhe kryetari i Komunës së Istogut, Haki Rugova, në emisionin “Zyr
Të pajtuar që të mos pajtohemi! Thaçi zbulon porosinë e Samitit të Berlinit Pas përfundimit të Samitit të Berlinit për Ballkanin Perëndimor, në konferencën e mbajtur për media, presidenti Hashim T
Thaçi: Me Serbinë do pajtohemi (VIDEO) Presidenti i Kosovë Hashim Thaçi në një intervistë për "Zërin e Amerikës" shprehet se e ardhmja shqiptaro - serbe kalon
Ivanov :U pajtuam me shqiptarët, tani duhet të pajtohemi me njëri-tjetrin Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, ashtu siç lajmëroi më herët në një intervistë për gazetarët i ka quajtur “huliga
Ahmeti: Nuk pajtohemi me vendimin e Ivanovit Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me shefin e misioni
Deda: Serbia të pranojë krimet, pastaj pajtohemi Deputeti i Vetëvendosjes, Ilir Deda, gjatë konferencës "Ndërtimi i raporteve shqiptaro-serbe", që po mbahet në Mitrovicë
Vuçiç në SHBA, Beogradi i frikësohet presionit për njohjen e Kosovës Kryeministri serb Aleksandar Vuçiç mbërrin sot në Washington me ftesë të nënpresidentit amerikan Joe Biden. Në takimet e
Krasniqi: Nuk jemi maniak që pajtohemi me një foto Shefqet Krasniqi reagon ndaj publikimt të një fotoje të deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Burim Ramadani, k