999 rezultate për

pajtim

Tmerroi me sëpatë të moshuarit, burg për grabitësin në Fier Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë burg pa afat për hajdutin Pajtim Dhami, që tre ditë më parë grabiti një çi
Pajtim Kasami me një supergol i siguron fitoren Sionit ndaj Baselit (VIDEO) Sulmuesi shqiptar, Pajtim Kasami ka qenë vendimtar në fitoren e Sionit ndaj Baselit, pasi goli i tij ia ka siguruar fito
Bundesliga shumë afër rikthimit Bundesliga është shumë afër rikthimit. Federata Gjermane ka takuar drejtuesit shtetërorë dhe ka një pajtim që Bundesliga
"Na sillni Pajtim Strugën", tifozët e Tiranës injorojnë keq klubin Tirana pret Partizanin të premten, në një ndeshje që nis prej orës 19:00 në “Air Albania Stadium”. Ashtu sikurse në ndes
Flet kryetari i Shoqatës së Pajtimit të Gjaqeve: Pse u përfshi djali im nga Anglia në pengmarrjen e Prengës Nikolle Shullani, kryetar i Shoqatës së Misionareve të Paqes dhe Pajtimit të Gjaqeve në Shqiperi flet për mediat dhe sqa
U kapën me "mall-çokollatë", merret vendimi për vëllanë e ish-shefit të policisë Gjykata e Tiranës cakton masen e sigurisë arrest me burg për të 7 te arrestuarit e operacionit “Tranzit” mes tyre Pajtim
Fulhami zgjedh golin e Pajtim Kasamit si më të mirin e dekadës, shqiptari ndihet i lumtur (VIDEO) Fulham ka zgjedhur golin e sulmuesit shqiptar Pajtim Kasami si më të mirin e dekadës që lamë pas. Kasami i cili aktua
Tropojë/ Ndahet nga jeta simboli i pajtimit të gjaqeve U nda sot tragjikisht nga jeta misionari i pajtimit të gjaqeve në Tropojë Avdi Rexh Malaj. Avdi Rexh Malaj, simbol i
Thaçi: Paqja dhe pajtimi nuk mund të ndërtohen duke mohuar krimet Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar ndaj deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, që duke i dal në m
Pajtim Kasami bën ligjin në Zvicër, shënon hat-trick (VIDEO) Pajtim Kasami ka shënuar tre gola për Sionin në Superligën e Zvicrës Kasami shënoi në ndeshjen që Sion po e humb në s
Zbulohet arsyeja përse Rina Balaj u shkëput pas 2 vitesh nga muzika (FOTO LAJM) Pas 2 vitesh mjaft aktive në muzikë, Rina ka vendosur të bëjë një pushim! Nuk e dimë sesa do të zgjasë shkëputja e sa
Kryeministrja e Serbisë: Çështja e Kosovës është mospajtimi i vetëm që kemi me Gjermaninë Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, ka qëndruar sot për një vizitë zyrtare në Gjermani, ku ka takuar në Berlin kacnela
Takimi i bujshëm i Norës dhe Tunës, zbulohet çfarë i bëri bashkë ish-kunatat (FOTO LAJM) Relacioni mes Tunës dhe Norës gjithmonë ka qenë i komentuar. Madje, njerëzit shpesh kanë shprehur habinë e tyre për k
Diku ka ndarje e diku pajtim, Nora dhe Tuna kapen "mat" për herë të parë bashkë (FOTO+VIDEO) Tuna dhe Nora Istrefi kanë qenë shpesh në qendër të mediave, për shkak të marrëdhënies së komplikuar. Pavarësisht se
Një nga personazhet kryesore në përgjimet e "BILD", kush është Robert Aga ? Një nga personazhet kryesor të përgjimeve të sapopublikuara të BILD është Robert Aga, shefi i Policisë së Dibrës. Ai ka
Dështon seanca e pajtimit mes Spartak Brahos dhe Agron Tufës Dështon seanca e pajtimit mes kreut të Institutit të Studimeve për Krimet dhe Pasojat e Komunizmit, Agron Tufa dhe disa
Haradinaj thotë se Samiti i Berlinit ka ndryshuar dinamikën e ngjarjeve Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj mendon se këtë radhë, në frymën e Samitit të Berlinit ka ndryshim. “E kanë n
Nuk ndryshon emri i sheshit Maqedonia Sheshi qendror në Shkup edhe më tej do ta ketë emrin “Maqedonia” dhe nuk do të përfshihet në riemërimin e institucioneve
Pas tradhtisë, Jordyn bën hapin e parë për pajtimin me Kylie Një muaj pas skandalit të tradhëtisë së Tirstan Thompson me mikeshën e ngushtë të Kylie-t, Jordyn Woods, duket se gjërat
Premtime, sekrete, selfie dhe mospajtime, çfarë bëri Trump në Irak Vizita e papritur e Donald Trumpit, pranë trupave amerikane në Irak, ka qenë e suksesshme për sa i takon rritjes së mora