999 rezultate për

pajisur

E kush e dinte? Dafina Zeqiri e paska thyer ligjin tërë kohës Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar. Ajo shpesh është parë në videoklipe apo
Si rrallë më parë, amerikanët zgjedhin "bishën" norvegjeze për të pajisur anijet e tyre ushtarake (VIDEO) Rrallë ndodh që SHBA-të të përdorin armatime të shteteve të huaja për ushtrinë e tyre. Megjithatë, kësaj radhe ata kanë
Një lajm i gëzueshëm për kosovarët, Ramushi merr vizën nga Anglia Kryeministri Ramush Haradinaj është pajisur me vizë të Britanisë së Madhe. Lajmin e ka konfirmuar Avni Arifi, shef i sta
Deputetët që nënshkruan për Specialen nuk janë në listën e zezë për viza Lajmi i cili ka qarkulluar mbrëmë në media se kinse të gjithë deputetët e Kuvendit të Kosovës, që kërkuan shfuqizimin e
I bën spektakël policisë me Benz-in, 18 vjeçari përfundon në pranga Një 18 vjecar, ka përfunduar në prangat e Policisë pasi në rrugën ”At Kristo Negovani”, duke drejtuar mjetin tip ”Benz”
Denoncoi humbjen e pasaportës, qytetarit i dalin të palarat Denoncimi për humbjen e passaportës nga një qytetar ka zbuluar në fakt dicka krejt tjetër. Pas verifikimeve rezultoi
Firmosi patentat e Tahirit, zyrtari rrëfen si i shkoi ish-ministri në zyrë Personi i cili është përgjegjës i sektorit të mjeteve lundruese dhe atyre detare , Hamdi Domi, i cili ka firmosur edh
E FUNDIT/ Mina me telekomandë në Tiranë, arrestohen dy shtetas Policia e Tiranës sot ka sekuestruar 3 mina të pajisura me telekomandë. Policia bën me dije se në prang aka vënë dy pers
Totti surprizon të gjithë me vendimin e fundit Francesco Totti po mendon që të bëhet trajner. Ai do të nis kursin për trajner së shpejti Cila do të jetë e ardhmja e
“Çmendet” sarandioti, terrorizon gruan mes lokalit për fëmijën Një 29-vjeçar është vënë në pranga pasi akuzohet për dhunë në familje. Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë
Zbret në det "monstra e padukshme" britanike (FOTO LAJM) Arma më e re e marinës mbretërore angleze kushton një miliard funte. Bëhet fjalë për nëndetësen bërthamore e cila bë
Ky burrë fitoi një fytyrë të re, vetëm duke përdorur smartphone dhe printer 3D Një burrë brazilian, i cili i mbijetoi kanceri, është pajisur me një protezë fytyrs, që u krijua me anë të një aplikacio
"Admiral Grigorovich", fregata e frikshme me të cilën Putini kërcënon amerikanët në Mesdhe (FOTO LAJM) Rusia dërgoi menjëherë në Mesdhe fregatën "Admiral Grigorovich" duke e pozicionuar mes destrojerëve amerikanë dhe bregut
Lajm i keq për maqedonasit e pajisur me pasaporta bullgare, ja pse Qytetarët e Maqedonisë të cilët janë pajisur me pasaporta bullgare, nuk do të mund të udhëtojnë lehtësisht në Kanada.
ISIS përdor edhe qentë për të kryer “sulme kamikaze” Këto janë imazhet tronditëse të një qenushi të vogël të cilin thuhet se terroristët e ISIS-it e kanë pajisur me një jele
"Na mbytën me gjoba. Kujdes, kjo është zona më e rrezikshme e Tiranës" (VIDEO) Të shumtë janë qytetarët që janë ankuar gjatë ditës së sotme dhe kanë denoncuar në redaksinë e JOQ.al problemin e parkim
Pentagoni fillon prodhimin e gjeneratës së gjashtë të aeroplanëve luftarakë (FOTO & VIDEO) Aeroplani luftarak i gjeneratës së gjashtë, do të jetë i pajisur me teknologjinë futuristike që do të lëvizë kufijtë e l
Shoferi pa patentë përplas fieraken e cila udhëtonte në karrocë me kalë, përfundon në spital Një 57 vjeçar, i pa pajisur me leje drejtimi ka përplasur një grua 33 vjeçare e cila po udhëtonte me një karrocë me kalë
Putin jep "mesazhin": Jemi "pajisur" për të përballuar gjithçka! (FOTO LAJM) Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, i cili po mban sot fjalimin tradicional të fundvitit me gazetarët, ka thënë se "Ru
Shqipëri-Izrael, ja çfarë do të ndodh me tifozët që kanë blerë biletat Menjëherë pas vendimit të UEFA-s që përcaktoi Elbasan Arenën si vendin ku do të luhet takimi i së shtunës së ardhshme, d