1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

pajisjes

Është e dëmshme, asnjëherë mos e karikoni celularin tuaj në makinë Të gjithëve na ndodh që kur jemi duke udhëtuar me makinë të karikojmë telefonin brenda mjetit me të cilin jemi duke udhë
Galaxy S9 vjen me kombinim të skanimit të fytyrës dhe iris InteligentScan është opsioni, të cilin do ta ketë telefonat më të ri Samsung Galaxy S9 i S9+. Opsioni do të përdorë ska
Televizorët e viteve të 60-ta vijnë në stilin e ri Pajisja e re, e cila i ngjan një TV të vogël, punon në parimin e xhamit të zmadhuar dhe dyfishin e përmbajtjes në ekrani
LG V30 do iu mahnisë, duhet të bëjmë durim dhe pak javë Si Samsung dhe LG na kanë lënë në pritje për nxjerrjen në treg të modeleve të tyre të fundit. LG V30 do të vjerë me një
"Galaxy S8" dështon keq me skanerin e fytyrës (VIDEO) Përveç sensorit të gishtërinjëve që ka marrë reputacion të keq për pozicionimin e papërshtatshëm në telefonat e ri të Sa
Pajisja përgjuese, prokuroria cakton ekspertë për këqyrjen e saj Prokuroria e Tiranës ka caktuar ekspertë për këqyrjen e pajisjes që posedonte izraeliti i ndaluar Yoram Frig. Sipas
Zbulohet e vërteta e pajisjes së izraelitit që skanon "çimkat" Shtetasi izraelit Yoram Frig, i ndaluar në Rinas me një pajisje të dyshuar si përgjuese, ka dëshmuar se ka ardhur në Shq
Noka publikon foton e pajisjes së dyshimtë të kapur në Rinas (FOTO) Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka shprehet se pajisja e kapur në Rinas është pajisje përgjimi e jo pajisje për të zbu
Zbardhet dëshmia, ja çfarë tha izraeliti që alarmoi policinë për “pajisjen përgjuese” Një shtetas izraelit e cili udhëtonte përmes aeroportit “Nënë Tereza” ditën e enjte, ka alarmuar policinë për shkak të n
Ndalimi i laptopëve në aeroporte shkakton kaos, ja çfarë pajisjesh lejohet të mbani me vete Ndalimi i laptopëve në fluturimet që kanë destinacion Britaninë e Madhe, mund të fillojë të aplikohet nda 14 linja ajror
Shpërthimi në Ballsh, ja se çfarë thotë kompania (FOTO LAJM) Kompania koncensionare në Uzinën e Ballshit ku nga shpërthimi i një dite më parë humbi jetën një person e mbetën të plag
Ndërrimi i Note 7 fillon më 21 shtator Nëse jetoni në Amerikë dhe e keni dorëzuar Galaxy Note 7, me siguri keni hamendësuar se kur Samsung do të fillojë të jap
Dita e parë e supergjobave për rripin/ 718 qytetarë të gjobitur Që prej mëngjesit të ditës së sotme, Policia Rrugore ka filluar zbatimin e nenit 170 të Kodit Rrugor, ku janë përcaktuar
OnePlus prezanton modelin OnePlus 3 (VIDEO) OnePlus ka lançuar pas shumë muajsh spekulimesh telefonin më të ri OnePlus 3 me RAM memorie prej 6GB. Kompania OnePlus
"Çimka" te Tahiri, zyra e ministrit nuk mbikëqyret me kamera Ministria e Brendshme nuk disponon pamje filmike të momentit të vendosjes së pajisjes përgjuese në ambientet e zyrës së
Hetuesit fotografuan fshehjen e pajisjes përgjuese në Polici Prokuroria e akuzon kreun e Policisë edhe për lëvizjen e pajisjes përgjuese nga Policia e Shtetit ditën kur O.P.Gj të Pr
“IMSI Catcher” nuk përgjon audio dhe sms Ministria e Brendshme italiane i është përgjigjur interesit të Prokurorisë shqiptare sa i takon pajisjes “IMSI Catcher”.
Zbulohen gjurmë gishtash tek përgjuesi i Tahirit Nga kqyrja e parë që i është bërë aparatit përgjues në zyrën e Tahirit janë gjetur disa gjurmë gishtash. Pajisja gjendet
Kush do e dëshironte një telefon të tillë?! (VIDEO) Moxi Group është një kompani kineze e cila pritet që të hedhë në treg telefonin e parë me ekran të lakueshëm dhe që rrot
Ja çfarë thotë Tahiri për pajisjen e përgjimit të policisë (VIDEO) Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në emisionin "Opinion" foli edhe rreth pajisjes së përgjimit që po përdor policia e s