999 rezultate për

pajisjen

Humbi ndeshjen, portieri shkatërron pajisjen e VAR-it (VIDEO) Pas përfundimit të ndeshjes, Roberto Fernandez goditi monitorin e VAR-it. Portieri i Botafogos nuk i mbajti dot nervat p
SHBA bën zbulimin e madh, nxjerr në treg pajisjen që teston koronavirusin brenda disa minutave Food and Drug Administration, e njohur në Shtetet e Bashkuara si FDA, ka miratuar ditën e djeshme shpërndarjen e një tes
E konfirmon ambasadori në Shqipëri: Izraeli sjell pajisjen që parashikon tërmetin 12 orë para Shqipëria u godit nga dy termete të fuqishme, brenda dy muajve: Ai i 21 shtatorit me dëme materiale dhe termeti fatal i
Izraelitët prodhojnë pajisjen që parashikon tërmetet, kur del në treg Shqipëria u godit nga dy termete të fuqishme, brenda dy muajve: Ai i 21 shtatorit me dëme materiale dhe termeti fatal i
Italia njeh patentat shqiptare Duke filluar nga data 8 shtator 2019, të gjithë shqiptarët që udhëtojnë në drejtim të Italisë nuk do të kenë nevojë të p
Ministri jep detaje për pajisjen që përgjonte prokurorinë Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski para mediave tha se do të hetohen detajet dhe do të verifikohet qëllimi
Windows 10 përballet me virusin që bën pajisjen tuaj të papërdorshme Fansat e Windows 10 janë vënë në gatishmëri për një softuer me qëllim të keq që mund të ngadalësojë kompjuterat e tyre d
Partizani - Kukësi zëre se nuk do luhet, interesim i vakët Partizani është organizator i ndeshjes së sotme me Kukësin dhe prej dy ditësh klubi ka nxjerrë në shitje biletat për kët
Shpikja e tij po çmend botën, elektriçisti shqiptar shpik pajisjen mjekësore Smajli Mulaj është me profesion elektricist në spitalin e Pejës. Mulaj ka krijuar një pajisje, për të cilën mund të thuh
Zbardhet dëshmia, ja çfarë tha izraeliti që alarmoi policinë për “pajisjen përgjuese” Një shtetas izraelit e cili udhëtonte përmes aeroportit “Nënë Tereza” ditën e enjte, ka alarmuar policinë për shkak të n
Prokuroria nis hetimet për pajisjen e përgjimit të kapur në Rinas Pas zbulimit dhe sekuestrimit të një paisje në Rinas, të dyshuar si paisje përgjimi, ka reaguar edhe Prokuroria e Tiranë
Disa truke për të rritur shpejtësinë e internetit Të gjithë jemi bërë të varur nga interneti. Shumica prej nesh ndjehemi të humbur pa internet. Problemet me internet të n
PS braktis komisionin e hetimit për pajisjen e përgjimit: "Noka na ka fyer!" Deputetët e PS-së kanë braktisur Komisionin Hetimor për pajisjen e përgjimit "Imsi Catcher", në të cilin ishte thirrur p
Ndërrimi i Note 7 fillon më 21 shtator Nëse jetoni në Amerikë dhe e keni dorëzuar Galaxy Note 7, me siguri keni hamendësuar se kur Samsung do të fillojë të jap
Donte të tregonte diçka “interesante”, ja çfarë i ndodh (VIDEO) Djali që do shihni në video është nga Koreja e Jugut, e ka mbetur pa dy dhëmbë, pasi është goditur me shtalbin e misrit
Panariti: Asistencë amerikane për pajisjen e laboratorëve rajonalë në Shqipëri (FOTO LAJM) Në kuadër të vizitës së tij në SHBA, Ministri i Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panarit
Zbulohet metoda e re e vjedhjes në bankomate (VIDEO) Kohët e fundit në internet po qarkullon një video ku tregohet se si disa makina parash të paligjshme, të ngjitura në ba
Prokuroria nuk i beson Policisë, kërkon ekspert të pavarur për pajisjen e përgjimit Prokuroria e Tiranës duket se nuk i beson policisë në lidhje me hetimin që mund të bëjë për pajisjen e përgjimit ndaj ës
Dëshmia/ Ja çfarë thotë polici për pajisjen përgjuese Gjykata ka vendosur masën "arrest shtëpie", për oficerin e policisë shqiptare, Entiol Xhelilaj, i cili për llogari të he
Letër-porosi palës italiane për pajisjen e përgjimit Prokuroria e Tiranës i ka dërguar letër-porosi Ministrisë italiane të Drejtësisë me kërkesën për t’u informuar mbi pajis