999 rezultate për

paja

Dalin dëshmitarë të rinj në gjykimin për vrasjen e Donjetës Tre dëshmitarë u propozuan të dëshmojnë në gjykimin për vrasjen e Donjeta Pajazitajt. Një polic hetues dhe dy ekspert
Aktori paralajmëron projektin e ri, Gaz Paja ikën nga Portokallia? Gaz Paja konsiderohet si një nga aktorët më të mirë në botën e showbizit shqiptar. Ai u diskutua shumë herë për largi
Ramadani rrëfen krimet e hetuesit Fadil Syleviqit, përfshin edhe pritën ndaj Pajazitit Vëllai i Arsim e Burim Ramadanit, ish luftëtarë të UÇK-së të dënuar në rastin “Ramadani” ka reaguar përmes një shkrimi n
Kërkon 46 mijë euro, Gaz Paja hedh në gjyq kompaninë e karburanteve (FOTO&VIDEO) Aktori i njohur i humorit Gazmend Paja ka hedhur në gjyq kompaninë Bolv Oil. Shkak i kësaj padie është një mospagesë
Tritol në banesën e shkodranëve, ja dyshimet e policisë Një shpërthim me tritol ndodhi në oborrin e banesës të tre vëllezërve në Shkodër, duke vënë në panik familjet, por edhe
Kush është zyrtari shkodran që iu vu tritoli në shtëpi (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në Shkodër ka shpërthyer në një banesë në lagjen "Tre Heronjtë". Ngjarja ka ndodhur në orët e para
Gaz Paja sqaron arsyen pse vendosi të largohej nga Portokallia Në sezonin e ri të spektaklit të humorit ‘Portokalli’, u vu re mungesa e shumë aktorëve të cilët janë larguar nga progra
Foto e rrallë e Zahir Pajazitit në Tiranë Sot, si asnjë ditë më parë, kujtohen të rënët për lirinë e atdheut. Në 105 vjetorin e shpalljes së Shqipërisë shtet, kuj
Gaz Paja i dashuruar kokë e këmbë, flet për vajzën e jetës Gazmend Paja është një ndër aktorët më të dashur të humorit në Shqipëri. Pavarësisht se ai është gjithmonë nën fokus
Pajaziti- Bulliqit: Duam fakte e jo kritika, le të merret drejtësia me ish-komisionin Deputeti i PDK-së, Zenun Pajaziti sot gjatë raportimit të Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit
Plagosja e policit nga Ilir Paja, çfarë thoshte Rama dhe Berisha Më 6 mars 2008 Ilir Paja i shumëkërkuar për disa vepra penale plagosi një efektiv të policisë kriminale, gjatë aksionit
U lirua sot nga burgu, si e vrau policin "i tmerrshmi" nga Berati Ilir Paja, personi qe u la i lire sot me vendin te Gjykates se Krujes, eshte emer i njohur per policine dhe drejtesine.
Nga vrasjet tek përdhunimet, lirohet nga burgu Ilir Paja Ditën e sotme Gjykata e Krujës ka liruar një tjetër të dënuar, Ilir Pajën. Pajës i kishte mbetur më shumë se një vit
Nesër është ditëlindja e Zahir Pajazitit Nesër është ditëlindja e komandantit të UÇK-së dhe Heroit të Kosovës, Zahir Pajaziti. Zahir Pajaziti u lind më 1 nënt
Tjetër largim nga "Portokalli", Gaz Paja braktis spektaklin (FOTO LAJM) Në sezonin e ri të spektaklit të humorit ‘Portokalli’, u vu re mungesa e shumë aktorëve të cilët janë larguar nga progra
I huaji erdhi me dron në Prishtinë por u arrestua Policia e Kosovës ka bërë të ditur në raportin ditor se është arrestuar një shtatas i huaj për arsyen se po xhironte pa
Gaz Paja feston ditëlindjen, Besi bën urimin e veçantë Tashmë largimi i Bes Kallkaut nga Portokaliia është bërt2ë zyrtar. Por mesa duket ai nuk mund të lërë aq shumë vite p
Enver Pajaziti porosit banorët e Bërvenicës Porosia e Kandidatit të pavarur për Kryetarë Komune z. Enver Pajaziti drejtuar banorëve të Komunës së Bërvenicës. “Kë
Pajaziti: Këto zgjedhje do të jenë nga më të egrat! Në mesnatë ka skaduar afati për parashtrimin e listave të kandidatëve të cilët do të futen në garën e zgjedhjeve vendore
Gaz Paja mesazh burrave dhunues: Duart i keni për t’ia dhënë gruas që të ecni bashkë Teksa gjendja në shqipëri për dhunën ndaj grave tashmë është e nxehtë duket se dhe personazhet publike kanë gjetur forc