999 rezultate për

paisjet

Pas 50 vitesh ende funksionojnë! Dalin në shitje paisjet e vjetra shtëpiake (FOTO LAJM) Dy të moshuar po shesin pajisjet e tyre shtëpiake që janë blerë 50 vite më parë dhe ende funksionojnë. Sydney dhe Rac
Kurrë mos i bëni këto veprime në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Vodhi paisjet elektronike të lokalit, arrestohet 40-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 40-vjeçar pasi ka vjedhur televizorë e kompjutera në një lokal. Mësohet se shtetasi i
Veprimet që nuk duhen bërë në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
8 gjëra të cilat nuk duhet t'i bëni kurrë në palestër 1. Kurrë mos i lini paisjet me djersë Vërtet nuk ka asgjë të keqe të djersini gjatë stërvitjes por të përdorni gjatë
Zjarr në maternitetin e Durrësit, shkrumbohen pajisjet Materniteti i Durrësit është përshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 t
Kompania jep alarmin: Nëse keni këtë model "Samsung-u" fikeni menjëherë “Samsung” në Korenë e Veriut ka dalë në një deklaratë urgjente duke u kërkuar të gjithë atyre të cilët kanë blerë “Galax
Paisjet themelore për një guzhinë të përkryer Të gjithë ëndërrojnë që të kenë një kuzhinë të pastër, me shumë hapësirë për të gatuar. Ju paraqesim një listë me di