999 rezultate për

paidentifikuar

Ky vend ruhet çdo orë e minutë prej vitit 1919, kjo është arsyeja Në shi, në diell, apo edhe në stuhi, asnjë roje nuk lëviz nga ky va-rr. Va-rri i ushtarit të panjohur është një monument
U shkrumbua nga flakët, policia jep detaje për personin që u dogj në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku një person është djegur poshtë një ure, përballë ish-AT
Aksident me vdekje në Durrës, 41 vjeçari i merr jetën këmbësorit Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Durrës, në zonën e njohur si Rromanatit. Mësohet se një
Makina përplas për vdekje këmbësorin në Tiranë Një kalimtar ka gjetur vdekjen nga një aksident me makinë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pas mesnate, e sipas policis
Pentagoni publikoi pamjet zyrtare ku duken UFO-t, krijohet Task-Forca (VIDEO) Pentagoni po krijon një task forcë të re për të hetuar UFO-t që janë pikasur nga avionë të ushtrisë amerikane. Zëvend
Aksident i rëndë, makina përplas 6 vjeçarin Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës. Një mjet ende i paidentifikuar ka përplasur një të mitur në Durrës. Dur
Pentagoni publikon pamjet zyrtare ku duken UFO-t (VIDEO) Pentagon publikoi 3 video që tregojnë pilotët e Marinës Amerikane të cilët vënë re objekte fluturuese të paidentifikuara
E përplasi makina teksa i jepte biçikletës, 63 vjeçari ndërron jetë në vend Një automjet akoma i paidentifikuar ka përplasur mëngjesin e sotëm një 63 vjeçar i cili po ngiste biçikletën. Ky i fu
UFO në Kosovë?! Objekte të paidentifikuara ndriçuan qiellin dhe frikësuan banorët Mbrëmjen e së shtunës banorët e Kosovës kanë parë disa objekte të paidentifikuara që fluturonin në qiell. Në formën e
Arrestohet 32-vjeçari që përplasi për vdekje çiklisten në Kamëz Policia ka vënë në pranga një shtetas pasi ka përplasur me makinë një çikliste rreth 40 vjeçe, ende e paidentifikuar, e
Grabitet banesa në Gjirokastër, autorët marrin paratë e ia mbathin Një banesë në fshatin Terihat, Bashkia Dropull ka rënë pre e grabitësve gjatë natës. Persona ende të paidentifikuar,
E FUNDIT/ Tronditet Berati, të shtëna në një lokal Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat pak minuta më parë. Qyteti i Beratit është tronditur nga disa të shtëna me ar
Persona të paidentifikuar shkatërruan memorialin e Thimio Lolit, reagon qeveria greke Ministria e Jashtme greke ka reaguar pas ngjrjas së ndodhur në Finiq ku persona të paidentifikuar shkatërruan memorialin
Panik në avion, burri hip në krahët e avionit për të udhëtuar fshehurazi (VIDEO) Një burrë i paidentifikuar, që u përpoq të udhëtonte fshehurazi me një aeroplan, ka shkaktuar panik tek pasagjerët. Inci
Makina përplas për vdekje gruan në autostradë Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një automjet. Rreth orës ‪19:40 në autostrad
U gjetën të masakruar, si është gjendja e çiftit të moshuar Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur diten e sotme në qytetin e Durrësit. Një çift të moshuarish janë dhunuar në mëny
Qëllohet me armë 43 vjeçari në Tiranë Mëngjesin e sotëm një shtetas 43 vjeçar është qëlluar me armë zjarri nga një person i paidentifikuar. Ngjarja ka ndo
E vrau me armë zjarri në mes të Korçës, viktima dhe autori kishin një konflikt Një person ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme në Korcë. Dyshimet e para janë viktima ka pasur një konflikt me autorin
Përplasja e përgjakshme e bandave, si ndodhi ngjarja në Elbasan Një përplasje mes bandash ka ndodhur në Elbasan, afër Metalurgjikut, mbrëmjen e sotme rreth orës 21:15. Një person ka
DOSJA/ Zbardhen pamjet e kamerave në Bllok, kush e ngacmoi Elvanën Edhe pse kanë kaluar një muaj që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, detaje të reja vijojnë të dalin në skenë.