999 rezultate për

paharrueshme

"Jeto sot të frymëzosh të nesërmen", shprehjet e paharrueshme të Kobe Bryan Basketbollisti me famë botërore Kobe Bryant u shua nga jeta në një moshë relativisht të re, bashkë më vajzën e tij 13 vj
Një vit nga ikja e Sala, nëna: Dhimbje e papërshkrueshme dhe e paharrueshme Ka kaluar më shumë se një vit nga tragjedia, e cila ia mori jetën Emiliano Salas, ish-sulmues i ekipit francez Nantes.
Arbana vendos përfundimisht për të ardhmen e saj në Top Channel (VIDEO) Moderatorja, Arbana Osmani ditët e fundit është bërë kryelajmi i mediave rozë, ku thuhej se pas një sherri me drejtuesit
Ky çift bëri fotot më të paharrueshme të dasmës (FOTO LAJM) Çdokush dëshiron që të ketë dasmën dhe klipin perfekt, duke realizuar foto nga vende të mrekullueshme, apo të kenë në sf
"UFO-t, krijuesi, frika nga vdekja", thëniet e paharrueshme të Hawking Stivën Hoking ndërroi jetë sot në mëngjes duke lënë prapa një trashëgimi të madhe shkencore dhe simbolike. Ai ishte dhe
Një vit nga fitorja historike në Europian, imazhet e mbrëmjes së paharrueshme (FOTO LAJM) "Ëndrra u bë realitet. Zgjohuni shqiptarë, pasi djemtë kuqezi kanë shkruar historinë duke arritur suksesin e parë në Eur
Lojtarët e Kosovës marrin një surprizë të paharrueshme para ndeshjes (VIDEO) Përfaqësuesja e Kosovës ka marrë një surprizë shumë të bukur para ndeshjes së sotme ndaj Islandës. Banka "TEB Sh.A." spo
10 "El Clasico"-t më të paharrueshme në 25 vitet e fundit (FOTO LAJM) Jemi gjithmonë e më pranë klasikes më të bukur të futbollit europian Real Madrid-Barcelona dhe të gjithë janë krejt sy e
Klose var këpucët në gozhdë, ja fjalët e lamtumirës Miroslav Klose ka vendosur që t'i thotë lamtumirë futbollit të luajtur. Pas një karriere të gjatë dhe të suksesshme, Klo
Rama takon Obamën: 1 orë e paharruar (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit Edi Rama ka takuar për vizitë pune presidentin e SHBAve Barack Obama dhe zëvendësin e tij Joe Bide
20 thëniet më të paharrueshme për Messin (FOTO LAJM) Lionel Messi ka hyrë në historinë e futbollit me lojën dhe me golat që ka shënuar. të gjithë të apasionuarit pas këtij s
Katër gafat e paharrueshme të Atifete Jahjagës (VIDEO) Ky është viti i fundit i mandatit presidencial për Atifete Jahjagën, e cila do të mbahet mend gjatë, sidomos për paraqit
11 ngjarjet më të paharrueshme në futboll për vitin 2015 (FOTO LAJM) Lamtumirë 2015. Ky vit është drejt fundit, ndërkohë që futbolli si gjithmonë ka dhuruar momente të paharrueshme. Me Rona
Veliaj premton një stinë të paharueshme festash Me rastin e festave të fundvitit, kryeqyteti ka nisur të zbukurohet. Në profilin e tij në Facebook, Erion Veliaj ka post
Një dasmë e paharrueshme, ja si kërcen çifti (VIDEO) Një kërcim mjaft i sikletshëm e në të njëjtën kohë mjaft provokativ ishte ajo çfarë shfaqën një çift i ri gjatë dasmës s
Stiven Gerrard, ti kurrë nuk do të jesh vetëm Simboli i fanellës, i dashurisë për ekipin, jo tradhëtisë mban emrin Stiven Xherrard. Kapiteni sot do të përshëndetet me
Basha: Vepra e Veli Radës e paharrueshme Lulzim Basha ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për mjeshtrin e humorit Veli Rada. "Me pikëllim mora lajmin për ndarjen
Dunga: Humbja 1-7 me Gjermaninë, e paharrueshme Carlos Dunga ka deklaruar se humbja 1-7 që Brazili pësoi në Botëror ndaj Gjermanisë nuk do të harrohet kurrë, por trajne
Ja ku i kalojnë pushimet të pasurit (FOTO-LAJM) Ato janë dhjetë destinacionet më të frekuentuara nga të pasurit. "Brown dhe Hudson" një agjenci udhëtimesh ka listuar dh
Milito: E dielë e paharrueshme, emocion i veçantë "Princi" Diego Milito ka dashur të ndajë nëpërmjet faqes së tij në Facebook emocionet e rikthimit në fushën e lojës (me