999 rezultate për

paguhet

Këngëtarja shqiptare tregon sa paguhet në koncerte: Mezi e kapa veten (VIDEO) Blerina Matraku ka folur publikisht për pagesën në koncerte duke thënë se paguhet nga 800 deri në 1000 euro. “Unë mez
A do paguhet me lekë në dorë? Qendrat tregtare në Shqipëri duhet t' i përmbahen këtyre rregullave Nga fillimi i javës që vjen, e hënë 11 maj do të hapen qendrat tregtare ndërsa në platformën “e-Albania” është publikuar
Shifra të marramendëse, sa paguhen VIP-at për një postim në Instagram (FOTO LAJM) Listën e top 10 VIP-ave më të ndjekur në Intagram e kryeson Cristiano Ronaldo me 216 milionë ndjekës dhe pasohet nga Ari
Sa paguhet një mjek i vijës së parë të luftës me COVID-19? Mjekët janë fronti i parë, në luftën kundër coronavirusit. Përditë u duhet të përballen me rrezikun, ndërsa në darkë nuk
Milani po përgatitet për të shitur lojtarin që paguhet 3.5 milion euro në vit Milani nis spastrimet e lojtarëve me peshë për të kursyer pagat e larta që ata marrin. Lucas Biglia tashmë 34-vjeç ë
A do të paguhet energjia e muajit Mars? Përgjigjet OSHEE Administratori i OSHEE-së Adrian Çela sqaroi gjatë një interviste në “Opinion” çështjen e faturimeve të energjisë elekt
Do paguhet apo jo? Rama sqaron si do të veprohet me qeratë Kryeministri Edi Rama në një lidhje të drejtpërdrejtë me studion e emisionit “Opinion”, ka shpjeguar edhe aktin normativ
Zbulohet mashtrimi i qeverisë, PD: Asnjë nuk do të paguhet për 18 ditët e Marsit Opozita thekson se Qeveria nuk do të paguajë asnjë qindarkë për lënien pa punë në mars sipas saj të mbi 1 milion shqipta
Do paguhet nga taksat e shqiptarëve! Shteti duhet t’i paguajë 140 milionë euro Beketit Shteti shqiptar duhet t’i paguajë biznesmenit italian, Françesko Beketi, një shumë që shkon deri në 140 milionë euro.
Kërkohen vullnetarë për tu infektuar me koronavirus, do të paguhet 6900 dollarë Një laborator në Britani është në kërkim të vullnetarëve që duan të infektohen me koronavirus dhe të paguhen për të.
Tani mund të paguheni për të ngrënë tortë dhe pirë shampanjë! Të hash tortën e dasmave dhe të pish alkool falas duket si një ëndërr. Por po sikur të merrnit para për këtë? Tani mu
Futbollistët dhe trajnerët më të paguar në botë Superylli i Barcelonës, Lionel Messi mban kurorën e lojtarit më të paguar në botë, ndërsa pas tij vjen ylli i Juventusit
Shifra marramendëse, sa do të paguhet Alketa Vejsiu në Sanremo (FOTO LAJM) Monica Belluci, Antonella Clerici, Sabrina Salerno, Giorgina Rodriguez e Alketa Vjesiu, janë disa prej figurave të njohu
Përgatituni, njerëzit me këtë shenjë horoskopi do të bëhen të pasur në vitin 2020 Puna paguhet dhe sigurisht që gjithkush do të marrë atë që meriton! Sipas astrologëve, shenja e horoskopit që do të p
DETAJE/ Kontrata e Ibrahimovicit me Milanin, ja sa do të paguhet Zlatan Ibrahimovici do të fitojë 3.5 milionë euro plus 500.000 euro shtesë në shpërblime për 6 muajt e ardhshëm. Nëse
Kontratë e re, pagë e re për Klopp Jurgen Klopp është i njohur për festimet dhe reagimet e tij të çmendura në stadiume dhe personalitetin e tij si trajner.
Dëshmia e shqiptarit që vrau gruan: Tradhtia paguhet me vdekje Një burrë i akuzuar për vrasjen e gruas së tij, i dha jurisë së gjykatës se nuk e kishte vrarë, duke insistuar se ajo is
Caktohen çmimet minimale: Sa do të paguhet për sigurimin e detyrueshëm të ndërtesave Pas tërmeteve “tundet” qeveria, nuk regjistrohen pronat pa sigurim 10-vjeçar. Caktohen çmimet minimale për sigurimin e n
Paratici paguhet më shumë se Agnelli, zbulohet dhe sa kushtoi divorci me Allegrin Më 24 Tetor do të mblidhet Asambleja e aksionerëve të Juventusit, ndërsa gjatë ditës së sotme janë publikuar edhe pagat
Eh ç’bën bukuria! Sa do paguhet Kivanç Tatlitug për një reklamë (FOTO LAJM) Kivanç Tatlitug përveçse një aktor shumë i pëlqyer dhe i suksesshëm, në fillimet e tij ka qenë i angazhuar në modeling.