999 rezultate për

paguar

Artan Hoxha zbardh ekzekutimin e Behar Sofisë mes Tiranës: Vrasje mafioze e paguar! Ditën e sotme është ekzekutuar me armë zjarri biznesmeni i njohur Behar Sofia me dy plumba silenciator në mes të Tiranës
Ky vend detyron burrat të paguajnë bashkëshortet për punët e shtëpisë në rast divorci Një gjykatë divorci në Pekin ka urdhëruar një burrë që të kompensojë gruan e tij për punët e shtëpisë që ajo bëri gjatë
Habit Dash Shehi: Kam punuar rrobaqepës për të paguar cigaret! Dashamir Shehi, kreu i LZHK ka rrëfyer kujtimet e jetës së tij në emisionin "Opinion". Shehi ka kujtuar vitet jetës n
Kinezët po marrin "borxh" për të paguar "borxhin" e Interit Grupi kinez Suning, që ka pronësinë e aksioneve të Interit, po negocion prej javësh për shitjen e tyre, pasi kriza e shk
Deputetët ndër më të paguarit në Maqedoni, shumë prej tyre nuk kanë folur asnjëherë Të dhënat e Institutit për Demokraci “Societas Civilis” tregojnë se 15 deputetë ishin “të padukshëm” gjatë periudhës gus
Kodi i ri Penal: 3 vite burg në Shqipëri mund t'i blesh me lekë, ja shuma që duhet paguar Nëse je dënuar nga gjykata për një vepër të lehte e cila e ka tavanin e dënimit deri ne 3 vite burg, izolimin në qeli mu
Nuk është Rama, ky është politikani më i paguar në Kuvendin e Shqipërisë Gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin Opinion po diskutohet mbi pasurinë e politikanëve shqiptarë. Duke iu referuar të
Doktori më i paguar në SHBA, Fauci e ka rrogën më të lartë edhe se presidenti amerikan Dr. Anthony Fauci është paguar 417 608 dollarë në vitin 2019, raporton revista “Forbes”, sipas të dhënave më të fundit t
4 muaj të papaguar, skandali i rrogave te Interi! Federata i vendos afat, ndryshe i hiqen pikë Interi në vështirësi ekonomike dhe tashmë nuk është më një sekret. Gazeta Repubblica bën bilancin e çështjes së pagave t
"I di pseudonimet", ish-deputeti i Kosovës: Vrasës nga Shqipëria janë paguar që të më eliminojnë Ish-deputeti i LDK-së dhe njëherësh pjestar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, ka deklaruar se disa vrasës jan
Interi me probleme financiare? Lojtarët nuk kanë marrë pagat Humbja e pësuar nga Sampdoria nuk është problemi i vetëm i skuadrës së Interit. Skuadra nga Milano-ja po përballet ed
Qytetarët shqiptarë kanë paguar 7 milionë euro te privatët për testet e COVID-19 Qytetarët shqiptarë për të kryer teste për COVID-19 në laboratorët privatë në vend, arrijnë në 7 milionë euro. Gazeta
Dhe që thoni ju, personi më i paguar në YouTube për 2020 është vetëm 9 vjeç (VIDEO) Ryan Kaji, një djalë 9-vjeçar, kryeson në listën e personave më të paguar të YouTube për vitin 2020, sipas një liste të
9 vjeçari fiton 29 milionë dollarë nga YouTube, bëhet më i paguari këtë vit Një nëntë vjeçar ka fituar afër 30 milionë dollarë nga videot e tij në YouTube, duke mbajtur kështu titullin e njeriut m
LISTA/ 10 futbollistët më të paguar në botë për vitin 2020 Revista prestigjioze "Forbes" ka listuar 10 futbollistët më të paguar në botë për vitin 2020. Lionel Messi prin me 12
Policët shqiptarë më pak të paguarit në rajon, shumë prej tyre dhanë dorëheqjen ose emigruan Punonjësit e policisë në Shqipëri rezultojnë më pak të paguarit krahasuar me pagat e kolegëve në rajon. Në krahasim m
Rënditja: Trajnerët më të paguar të Serie A, nuk mungojnë befasitë (FOTO LAJM) Janë publikuar rrogat e trajnerëve të Serie A, ndërsa shohim emra të njohur në listë, nuk mungojnë as befasitë. Trajn
Ngo tregon gjithçka dhe thyen heshtjen për largimin: Kisha 3 muaj pa u paguar Majkëll Ngo u largua nga Tirana në verë pas një sezoni fantastik që u mbyll me titullin kampion të fituar. Sulmuesi
Vaksina anti-COVID-19, Manastirliu: Qeveria ka parapaguar për 20% të popullatës Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar se qeveria shqiptare ka parapaguar përmes Covax vaksinë për 57
Shqipja nuk u ndahet sherreve edhe jashtë Për'puthen, kë po kërcënon në Instagram? (VIDEO) Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e "Për’puthen" duket se është në probleme serioze së fundmi. Këtë na la të kuptonim