999 rezultate për

paguar

4 muaj të papaguar, skandali i rrogave te Interi! Federata i vendos afat, ndryshe i hiqen pikë Interi në vështirësi ekonomike dhe tashmë nuk është më një sekret. Gazeta Repubblica bën bilancin e çështjes së pagave t
"I di pseudonimet", ish-deputeti i Kosovës: Vrasës nga Shqipëria janë paguar që të më eliminojnë Ish-deputeti i LDK-së dhe njëherësh pjestar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Gani Geci, ka deklaruar se disa vrasës jan
Interi me probleme financiare? Lojtarët nuk kanë marrë pagat Humbja e pësuar nga Sampdoria nuk është problemi i vetëm i skuadrës së Interit. Skuadra nga Milano-ja po përballet ed
Qytetarët shqiptarë kanë paguar 7 milionë euro te privatët për testet e COVID-19 Qytetarët shqiptarë për të kryer teste për COVID-19 në laboratorët privatë në vend, arrijnë në 7 milionë euro. Gazeta
Dhe që thoni ju, personi më i paguar në YouTube për 2020 është vetëm 9 vjeç (VIDEO) Ryan Kaji, një djalë 9-vjeçar, kryeson në listën e personave më të paguar të YouTube për vitin 2020, sipas një liste të
9 vjeçari fiton 29 milionë dollarë nga YouTube, bëhet më i paguari këtë vit Një nëntë vjeçar ka fituar afër 30 milionë dollarë nga videot e tij në YouTube, duke mbajtur kështu titullin e njeriut m
LISTA/ 10 futbollistët më të paguar në botë për vitin 2020 Revista prestigjioze "Forbes" ka listuar 10 futbollistët më të paguar në botë për vitin 2020. Lionel Messi prin me 12
Policët shqiptarë më pak të paguarit në rajon, shumë prej tyre dhanë dorëheqjen ose emigruan Punonjësit e policisë në Shqipëri rezultojnë më pak të paguarit krahasuar me pagat e kolegëve në rajon. Në krahasim m
Rënditja: Trajnerët më të paguar të Serie A, nuk mungojnë befasitë (FOTO LAJM) Janë publikuar rrogat e trajnerëve të Serie A, ndërsa shohim emra të njohur në listë, nuk mungojnë as befasitë. Trajn
Ngo tregon gjithçka dhe thyen heshtjen për largimin: Kisha 3 muaj pa u paguar Majkëll Ngo u largua nga Tirana në verë pas një sezoni fantastik që u mbyll me titullin kampion të fituar. Sulmuesi
Vaksina anti-COVID-19, Manastirliu: Qeveria ka parapaguar për 20% të popullatës Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar se qeveria shqiptare ka parapaguar përmes Covax vaksinë për 57
Shqipja nuk u ndahet sherreve edhe jashtë Për'puthen, kë po kërcënon në Instagram? (VIDEO) Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e "Për’puthen" duket se është në probleme serioze së fundmi. Këtë na la të kuptonim
Kap shifra marramendëse, Rita Ora së shpejti ndër artistet më të paguara (FOTO LAJM) Rita Ora ka arritur një pasuri prej 20 milionë paundësh që kur debutoi për herë të parë në skenë me hitin e saj “RIP”. K
Aktoret më të paguara të vitit 2020, pse është e çuditshme lista e "Forbes" (FOTO LAJM) Sofia Vergara kyeson listën e aktoreve më të paguara, sipas Forbes, me 43 milionë dollarë. Angelina Jolie (35 milionë do
Ylli serb i Real Madridit i shpëton burgut Luka Jovic, ka arritur marrëveshje me prokurorinë serbe për ta paguar një gjobë me vlerë 30 mijë euro dhe në këtë mënyrë
Shqiptari lë vajzën 7 vjeçare të vetme në shtëpi për të vjedhur alkool në një lokal Një shtetas shqiptar me banim në Treviso nuk hezitoi të linte vetëm vajzën 7-vjeçare në shtëpi dhe shkoi tw merrte alkol
Mediat italiane "kryqëzojnë" Napolin: Ku është Rrahmani? I paguar 14 milionë euro e nuk luan kurrë Amir Rrahmani është lojtari i vetëm i Napolit që nuk ka luajtur asnjë minutë në ndeshje zyrtare këtë sezon. Kësaj lis
Aktoret më të paguara të vitit 2020, pse është e çuditshme lista e "Forbes" (FOTO LAJM) Sofia Vergara kyeson listën e aktoreve më të paguara, sipas Forbes, me 43 milionë dollarë. Angelina Jolie (35 milionë do
"A do gjyq me mua?", Adelina Ismaili përplaset me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nisi 2 javë më parë rrugëtimin e ri si moderatore me emisionin e saj “Tetë a tetë me Adelinën”. Të shtun
Sinan Idrizi hedh akuza: Pashë klube duke paguar arbitra dhe kundërshtarët Sinan Idrizi është rreshtuar prej kohësh kundër vendimit të Ligës Profesioniste për të bojkotuar futbollin për shkakun e