999 rezultate për

paguanim

Taksa e Kombit, Haradinaj: Po të ishim pyetur, të paguanim edhe ne nga buxheti ynë Zërave të ministrave dhe zyrtarëve të tjerë të qeverisë së Kosovës që thonë se nuk janë konsultuar nga Qeveria shqiptare
Trondit daja e Florencit: E vranë se s'kishim lek të paguanim spitalin Ditën e sotmë në Tiranë është mbajtur një protestë për Florenc Beqirin. Florenci vdiq dy ditë më parë në një spital në M
Nusja merr trenin për të shkuar në dasmë: Po kursej paratë (FOTO LAJM) Një nuse ka pasur një ide gjeniale për të shkuar në dasmën e saj, ku nuk mund të shpenzonte shumë. Ajo ka zgjedhur treni