999 rezultate për

paguan

Serbia paguan 18 mijë euro për lindjen e një fëmije më shumë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se brenda katër dekadave të ardhshme, nëse nuk do të ketë shtim të popu
Ja sa do të paguani për banesën, çmimet nga Tirana në Fushë Arrëz Nga 1 prilli nis zbatimi i taksës së re për pronën. Banesat do të taksohen sipas një formule që merr për bazë vlerën e p
Monika shantazhon Arta Markun: Të bëjë kujdes se e paguan! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka lëshuar një mori paralajmërimesh ndaj Kryeprokurores së Përgjithshme Arta Marku
Udhëtari në kohë pretendon se i di numrat e llotarisë, tregon pse nuk e luan atë Një njeri i cili pretendon të jetë nga 100 vjet nga e ardhmja ka hedhur disa deklarata interesante, duke thënë se ka pun
Kur Petrit Vasili kërcënonte me bukën e gojës mijëra infermierë që t'i paguanin 3 000 euro "Kristalit" Policia ka arrestuar sot me urdhër të prokurorisë së Tiranës Ahmet Muça, pronarin e ish-universitetit privat "Kristal".
Sa taksë për pronën do të duhet të paguani sipas zonave në Tiranë Nga 1 prilli çdo individ që ka në pronësi shtëpi ose biznes do të paguajë taksën mbi pronën me faturën e energjisë.
Gati për në Danimarkë, aty ku shteti të paguan që të vazhdosh shkollën Nëse në Shqipëri familjet zhvaten nga universitetet e fëmijëve, në Danimarkë ndodh e kundërta. Ndërkohë që tarifat e
Komuna insiston që të mbledhë taksat, ja si mund t'i paguani mbeturinat Në kuadër të reformës për menaxhimin e mbeturinave, Komuna e Prishtinës ka filluar ta bëjë edhe faturimin për këtë shërb
Bayern thyen rekordin personal të shpenzimeve në merkato, paguan klauzolën e Martins Bayern Munich ka arritur për të nënshkruar me sulmuesin e talentuar Gelson Martins. Për të interesoheshin skuadrat më
Barcelona paguan shtrenjtë fitoren 6-1 kundër Gironës Barcelona në fitoren 6-1 kundër Gironës, pagoi golat e shumtë që shënoi duke konfirmuardëmtimin e rëndësishëm në mbrojtj
Wanda shfryn dufin: Do ta paguani për gënjeshtrat që keni sajuar Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit argjentinas, Mauro Icardi, Wanda Nara ka reaguar nëpërmjet një statusi në Twitt
Partizani vlerëson më shumë lojtarët se paratë, paguan gjobat për Bathën e Trashin Është zyrtare, Partizani do të paguajë gjobën për Lorenc Trashin dhe Idriz Bathën, me të dy futbollistët që do të jenë t
Zamparini në librin Gines, paguan 10 mijë euro për një akullore Një kaush me akullore që kushton 10 mijë euro nuk ishte dëgjuar kurrë. Jo një kaush aq i madh sa për të paguar ato para,
Denoncimi: Ky deputet i Kuvendit të Shqipërisë nuk paguan energjinë elektrike Nuk janë të panjohura rastet kur qytetarë të shumtë janë gjobitur dhe janë shoqëruar në polici për shkak se nuk kanë pag
Shpërngulet drejt Tiranës, qeveria i paguan qiranë kryeprokurores Marku Këshilli i Ministrave ka vendosur kompensimin e qirasë së banesës për strehimin e prokurorit të caktuar të kryejë përkoh
Ky është qyteti me vetëm një banor, i paguan taksa vetes (FOTO LAJM) Si banorja e fundit e mbetur në qytetin Monowi, Nebraska, SHBA 83-vjeçarja është bërë disi si një legjendë lokale dhe nj
Ky është qyteti me vetëm një banor, e cila i paguan taksa vetes (FOTO LAJM) Ndoshta do të ju duket e pabesueshme por, është një qytet në botë më saktë në Nebraska, SHBA që ka vetëm një banore dhe
Ishte në burg me 5 yje, princi arab lirohet pasi paguan garanci Princi Alwaleed bin Talal,jë prej njerëzve më të pasur në botë, u lirua dy muaj pas arrestimit, si pjesë e operacionit s
S'e donte më, amerikani paguan mafian shqiptare për t'i vrarë gruan (FOTO LAJM) Policia amerikane ka vënë në pranga një predikues në Minesota. Ai akuzohet për vrasjen e bashkëshortes së tij. Media
``KRU Prishtina`` kërcënon qytetarët: Paguani ujin përndyshe do të shkyçeni ”Prishtina” sh.a. njofton të gjithë konsumatorët në zonën e shërbimit, se duke filluar nga dita e nesërme, do të fillojë