999 rezultate për

paguajĂ

Rozana Radi: Kishte ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare (FOTO LAJM) Ajo ka ngritur gjithmonë zërin në padrejtësi e sidomos kur preken gratë. Rozana Radi është një nga personazhet shqipt
Vrasësi i elektricistit: Isha i dehur, s’kisha të paguaja Dy ditë pas vrasjes me thikë të punonjësit të OSHEE­-së, për shkak se nuk pranoi t’i lidhte energjinë elektrike, 54­vjeç
SKANDALI/ Blazer: Paguaja 4000 paund për qeranë e maceve Ish-zyrtari i lartë i FIFA-s, Chuck Blazer ka pranuar se ai vetë dhe anëtarë të tjerë të komisionit ekzekutiv të Federat
Wenger: Do ti paguaja sërish 50 milionët për Ozil Arsene Wenger mbron me fanatizëm vendimin e tij për të shenzuar 50 milionë euro për ish-mesfushorin e Real Madrid, Mesut
Trafikanti: Do paguaja 400 euro për çdo kg transport "Makina pësoi një defekt në fraksion. Kam ecur për afro 3-4 kilometra në pyll, ku kam hedhur edhe dy telefonat, një me k
Messi: Do te paguaja ta shoh Ronaldon Ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, pranon se ai është i mahnitur me lojën që bën