999 rezultate për

pagese

Kod unik për secilin individ, si do të merren pa pagesë ilaçet për COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte sot në Qendrën Shëndetësore nr.2 në Tiranë duke shpjeguar se si do të
"Nuk i dha pagesën prej 200 eurosh", flet shqiptari që dogji pronarin grek Një 20-vjeçar shqiptar, ka lyer me alkool dhe më pas e ka djegur pronarin e një hoteli Nikos Halaris pasi ky i fundit i
KOSOVË/ Propozohet transport publik pa pagesë deri në mars Partia Demokratike e Kosovës (PDK) përmes një deklarate për media ka njoftuar se është votuar propozimi që në rend dite
Mitsotakis njofton mbylljen e Greqisë: Pagesë 800 euro për punonjësit Kryeministri grek ka njoftuar gjatë mesditës së sotme mbylljen kombëtare në Greqi, e cila nis nga ora 18:00 e ditës së s
Pjesë e grupit të Admir Tafilaj që kryente vrasje me pagesë, arrestohet i riu Albano Beqiraj 29-vjeç ka rënë në prangat e policisë. Policia e Tiranës bën me dije se 29-vjeçari , është dënuar nga
EMRI/ Vrasje me pagesë e shpërthim eksplozivi, kush është shkodrani i arrestuar sot (VIDEO) Policia ka vënë në pranga Dodë Gjikolajn në Velipojë, të akuzuar për krimë të rënda dhe i njohur si vrasës me pagesë.
Krime të rënda, arrestohet vrasësi me pagesë Policia ka vënë në pranga një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve ndaj personit. Fast Alban
Donte t'i merrte pasurinë, zbulohet plani djallëzor i gruas së ish-futbollistit: 1 milion euro vrasësit me pagesë Një histori e vështirë për tu besuar, po bën xhiron e botës ditët e fundit. Bëhet fjalë për ish-futbollistin e njohur të
Ish-drejtori i Arkivës: Avni Rustemi vrau Esat Pashën kundrejt pagesës Ish-drejtori i Arkivës, Kastriot Dervishaj, ka dalë kundër dekorimit të Avni Rustemit nga ana e Ilir Metës. Kjo, pasi
Vrasës me pagesë, kush është 37 vjeçari që bashkë me babain vrau dhe varrosi motrën në Dajt Personi që shihni në foto është Shkëlzen Buçi, 37-vjeç, i cili së bashku babanë e tij vranë dhe varrosën në malin e Dajt
Kërkonin të kalonin emigrantë drejt BE-se kundrejt pagesës, një person në pranga tjetri në kërkim Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë së Korçës dhe një tjetër është shpallur në kërkim të cilët në këmbim
Kriza me të ardhurat, disa shërbime të Twitter mund të bëhen me pagesë? Për shkak të rënies së të ardhurave, Twitter po mendon të zbulojë një mënyrë të re për të fituar para, dhe një prej tyre
Xhaçka jep lajmin e mirë për ushtarakët, pagesë ekstra çdo muaj Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ditën e sotme ka bërë me dije se efektivëve të Forcave të Armatosura do u rikthehet pa
Kapet vrasësi me pagesë në Shkodër Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin policor "Mision i pamundur" duke arrestuar një 48-vjeçar. Dyshohet se ky
Ndiqeni këtu LIVE ndeshjen Partizani-Luftëtari, vjen pa pagesë dhe me komentim (VIDEO) Partizani po përballet kundër Luftëtarit në ndeshjen e nisur në orën 17:00. Kjo përballje vjen falas për tifozët shqipta
Përfitojnë edhe të larguarit nga puna, zgjerohet lista për pagën 40 mijë lekë Është zgjeruar lista e të punësuarve që mund të përfitojnë nga paketa e dytë financiare për pagën prej 40 mijë lekëshe.
As Tirana e as Durrësi! Ky është qyteti më i stresuar nga COVID-19 në Shqipëri Pritej që pasoja më e rëndë nga izolimi për shkak të COVID-19 do të ishin problemet psikologjike tek qytetarët. Në nj
Vrau pengun pasi mori pagesën, kush është "Riku i Tmerrshëm" që OFL i dërgoi formularin OFL i dërgoi sot formularin e deklarimit të pasurisë katër personazheve të njohur të krimit në Korçë. Mes tyre ishte
Sheiku kryen pagesën, Newcastle tashmë është skuadër e tij Miliarderët nga Arabia Saudite kanë kryer tashmë pagesën prej 300 milionë funta për të marrë pronësinë e skuadrës nga Pr
Nisin aplikimet për pagat e ''luftës'', procedura dhe kush e përfiton Ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj ka sqaruar procedurën që duhet të ndjekin të gjithë ata të cilët përfito