999 rezultate për

pagĂn

SPIN-i: Si e nxorri "bllof" Veliaj-Pampurin me të vdekurin tek Unaza (FOTO & VIDEO) Përplasja prej një viti tek Unaza është shoqëruar edhe me një luftë të madhe mediatike si edhe element të fortë të propa
Jeta në diktaturë, fëmijë "të lumtur" në vendet komuniste (FOTO LAJM) Bota e fëmijëve është e bukur sepse fëmijët dinë të gjejnë lumturi nga lodrat më të thjeshta, pavarësisht kushteve të vë
Përveç paketimit, asgjë shqiptare te "Migjeni": Detajet që nxjerrin zbuluar propagandën e Ramës (FOTO LAJM) Përveç bojës dhe ndonjë gote kartoni me logon e stampuar si edhe dy tre stjuardesave, asgjë tjetër nuk ka shqiptare tek
Meta për zgjedhjet: Raporti i OSBE-së, skaneri që ndan shtetin e propagandës nga shteti i së drejtës Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim të gjatë në profilin e tij në Facebook në lidhje me zgjedhjet dhe situatën polit
"Jetojmë në dy shtete, atë të së drejtës dhe të propagandës", Meta: Përfaqësoj të parin Presidenti Ilir Meta ka sqaruar në terma jurik se çdo të thotë ç’dekretimi i një dekreti nga ana e tij duke bërë krahasi
Thirrja nga Komisioni Hetimor, ragon Meta: E gjitha është propagandë anti-President Presidenti Ilir Meta është thirrur nga komisioni hetimor për të dëshmuar në datën 6 shtator dhe për të dhënë sqarimet e
Qepeni, ikëm prej jush...! Mjekja shqiptare në Gjermani ia rrëzon propagandën Rilindjes (FOTO LAJM) ë, me një shenim mbresëlënës në faqen e saj në Facebook. Mjekja Jana Nano, ishte përmendur nga Ministri i Diasporës, si
Haradinaj ndaj propagandës serbe: Do ta mbaj Kosovën jashtë Serbisë Pas ftesës së Gjykatës Speciale për Ramush Haradinajn, mediat serbe në vazhdimësi kanë propaganduar rreth asaj se për çf
Përballja me propagandën nga Adi Krasta Askush nuk do kishte menduar se dy qeverisje te dy partive qe pretendojnë se jane aq te ndryshme nga
Haradinaj: Kemi marrë çdo masë, Serbia bën propagandë me gjoja krizën humanitare Kryeministri, Ramush Haradinaj, ka reaguar ndaj propagandës serbe që po bëhet lidhur me situatën në veri të Republikës
Basha: Shqipëria sot mori lajmin e hidhur Kryetari i PD-së në një dalje urgjente për median i bëri thirrje shqiptarëve të mos gënjehen nga propaganda e Edi Ramës
Basha: Gazetarët jo vegël propagande në duart e kryeministrit Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dhënë një mesazh për ditën e lirisë së shtypit ku ka folur për gjendjen e
Isufi: Po bëhet propagandë me ikjen e të rinjve Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Ahmet Isufi ka thënë se gjendja në vend pas luftës ka ndikuar që të rinjtë e Kosov
I dënuar për propagandë, kush është viktima që u vra në sy të djalit Ngjarja e rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme ka tronditur qytetin e Tiranës, pasi në Liqenin Artificial është vrarë me
Garda bëhet vegël e propagandës së Ramës: Kaq pak u mblodhën për Bashën (VIDEO) Garda e Republikës duket se është vënë në shërbim të propagandës së qeverisë gjatë protestës së sotme, ndërkohë që detyr
Ludovica Pagani ndez supersfidën Juve-Atletico (FOTO LAJM) Në prag të supersfidës Juve-Atletico, në mbështetje të ekipit bardhezi ka dalë edhe Ludovica Pagani. Modelja ka postu
"Trump dhe Putin parashikojnë luftë", si po e përdor Vuçiçi propagandën për Kosovën Që Shtetet e Bashkuara e kanë marrë seriozisht realizimin e qëllimit të tyre për arritjen e një marrëveshjeje Kosovë-Ser
Bënin kërdinë dhe në Shqipëri, Facebook bllokon 800 faqe të propagandës së Iranit Kompania "Facebook" thotë se ka fshirë pothuajse 800 faqe, grupe dhe llogari të koordinuara, joautentike të drejtuara ng
Nicole Pagani portierja sek*si që luan në Serinë D (FOTO LAJM) Nicole Pagani ka lindur në vitin 1998 ajo është portierja e Pro Sesto, një ekip që militon në Serinë D. Nicole jeto
Zyra e propagandës së Ramës harxhon miliona që shqiptarët të shohin këtë reklamë Fillimi i vitit e ka gjetur zyrën e propagandës së kryeministrit Rama nën vrullin e shpërndarjes së reklamave që financo