999 rezultate për

pafund

Surpriza pafund, dalin pamjet nga ditëlindja e bashkëshortes së Arditit (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Ardit Gjebreas, Anila ka festuar ditëlindjen e saj mbrëmjen e djeshme. Sigurisht ata nuk janë mjaftua
“Skandalet e pafundme, qeveria duhet rrëzuar” Analisti Fatos Lubonja ka deklaruar në News24 se është e nevojshme që qeveria të rrëzohet. Sipas tij, skandalet e fun
HOROSKOPI/ Tensione pafund, këto janë dy shenjat më me pak fat Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 24 nëntor 2018. Dashi Ju pret një ditë e mbushur me tensione të akumuluar
Sa romantike! Jona Spahiu i kushton këto fjalë bashkëshortit pasi u bë nënë (FOTO LAJM) Jona Spahiu dhe Frenkli Ymeri janë padyshim një nga çiftet më simpatikë të ‘showbiz-it’ shqiptar. Në fillimet e tyre
Pafund punë dhe punë, aktorja e njohur tregon vështirësitë Mbrëmjet gala janë ato në të cilat yjeve botërorë iu duhet të shkëlqejnë më shumë se asnjëherë tjetër. Përtej konkurencë
Të pathënat e yllit të Formula 1, Alkool dhe “party” pafund Në pritje të përkthimit në gjuhën angleze dhe shpërndarjes në libraritë e mbarë globit, kanë nisur të bëjnë bujë kopjet
Reagimi i djalit të Buffon do ju emocionoi pafund Lamtumira e djeshme e Buffon nga Juventus, i ka prekur të gjithë dhe nuk kanë munguar lotët si nga tifozët por edhe vetë
E dashura e Izet Haxhias emocionon me dedikimin: Të dua deri në pafundësi! Pavarësisht se Izet Haxhia është dorëzuar në drejtësinë Shqiptare ku do të vuajë dënimin për vrasjen e Hajdarit, e dashu
E kritikuan pafund për anglishten, vajza nga Amerika bën komentin që nxjerr bllof Elvanën Elvana ka vetëm pak ditë që ka publikuar hitin e saj më të ri në anglisht Off Guard në bashkëpunim me Ty Dolla. Por s
Luftëtari shpërdoron raste pafund, Teutës i mjafton vetëm Moçka (VIDEO) Sfida mes Luftëtarit dhe Teutës është mbyllur në barazim pa gola në Gjirokastër, ndeshje e vlefshme për javën e 28 të Su
Ish-deputetja i përgjigjet LGBT: Nuk e keni hallin tek dashuria por tek fondet! Ish-deputetja Mesila Doda ka reaguar në lidhje me debatin e madh për komunitetin LGBT dhe nisëm së tyre nëpër shkolla e
Ardit Gjebrea buzëqeshje pafund me të voglën e tij (FOTO LAJM) Ardit Gjebra është padyshim një nga moderatorët dhe fytyrat më të dashura për publikun. Madje tashmë e gjithë familj
Rudina Magjistari tregon ditën të cilës i trembet pafund Duket se zgjedhja e personazheve të njohur për t'i bërë apo jo fëmijët të famshëm është një zgjedhje e vështirë. Ata
Faktet që nuk i dinit, të mirat e pafundme të mjaltit Mjalti mund të konsiderohet pa frikë një përbërës magjik. Ai ka benfite të panumërta dhe ndihmon shërimin e shumë sëmu
Ami merr dhuratën e parë për bebin (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të dytë. Ka qenë Ermal Mamaqi ai që ka publikuar një
Njeriu ujk nuk është sajesë, shihni videon që ka shokuar botën (VIDEO) Një berber nga Turqia ka shokuar ndjekësit në Instagram me publikimin e një video ku shihet duke krehur qimet e një klie
E para shqiptare me dokumentar, Elvana Gjata ka dikë për të falenderuar (VIDEO) Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar. Teksa ka shpalosur një pjesë të kar
Fotoja e këtij studenti po bën xhiron e rrjeteve sociale! Një student i guximshëm i Wisconsin tronditi shokët e tij ndërsa shkoi në klasë me një këmishë dhe pantallona të shkurtr
Dashuria e pafundme e gjyshes, shet shtëpinë për kredinë e mbesës Rasti i parë i rubrikës “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare”, kishte protagoniste gjyshe Tahirenë, një zonjë sh
Shpenzime të çmendura dhe luks pafund, jeta joshëse e vajzës së Steve Jobs (FOTO LAJM) Eve Jobs, vajza e vogël themeluesit të Apple Steve Jobs, po bën një emër mjaft të madh një hipizëm. 19-vjeçarja e cil