999 rezultate për

pafat

Roma e pafat, lideri i mesfushës do të qëndrojë 2 muaj jasht fushave Lorenzo Pellegrini është një nga futbollistët më në formë të momentin në kampionatin italian, teksa përveçse është shndë
Foto te ndeshjes Juventus - Napoli (FOTO LAJM) Juventusi ka tuar me shumë fat supersfidën e javës së dytë me Napolin me rezultatin 4-3. Ishte një ndeshje e çmendur në
Partizani i pafat, mposhtet në shtëpi nga Sheriff Tiraspol (VIDEO) Partizani zhgënjen në ndeshjen e parë ndaj Sheriff Tiraspolit në shtëpi. Të besuarit e drejtuar nga trajneri Skënder Geg
I pafat, 120 milionshi i Atleticos dëmtohen në ndeshjen debutuese Ylli 120 milionësh i Atletico Madrid, Joao Felix, e ka nisur mbrapsht karrierën e tij tek gjigandi madrilien. Portuge
Beqarët e pafat, shikoni çfarë ka rezervar fati për nesër Dashi-Nëse marrëdhënia juaj me partnerin nuk është e kënaqshme, duhet te kini kurajën dhe guximin te diskutoni hapur me
Partizani i pafat, përfundon në barazim pa gola ndeshja përballë Qarabag (VIDEO) Ka përfunduar në barazim pa gola dueli ndërmjet Partizanit dhe Qarabagut e vlefshme për turin e parë kualifikues në Cham
Pushimet pafat për Milot Rashicën (FOTO LAJM) Pas një sezoni fantastik me Werder Bremen dhe Kosovën, Milot Rashica po shijon pushimet në Maldive së bashku me të fejua
Neymar i pafat, dëmtohet sërish dhe shpërthen në lot (VIDEO) Neymar ka pësuar një lëndim të rëndë në kyçin e këmbës, në ndeshjen kundër Katarit. Ylli i PSG ka këputur ligamentet
James Bond "i pafat", tri shpërthime gjatë xhirimeve të filmit Filmi më i fundit rreth agjentit të famshëm 007 ‘James Bond’ duket se qenka “i mallkuar”. Në fillim aktori kryesor, Dani
Strakosha i pafat, Zapata tund rrjetën (VIDEO) Atalanta ka barazuar shifrat në 1-1 në ndeshjen që po zhvillohet në "Olimpico" kundër Lazios. Ishte Zabata i cili v
Marchisio i pafat, mbyll sezonin me Zenitin Sezoni i parë i Marchisio te Zenit mbaron me një dëmtimqë e detyroi mesfushorin t'i nënshtrohet një operacioni. Is
Ylli i Juventusit përsëri jasht fushave U rikthye pas një kohe të gjatë jashtë, që është e disata në këtë sezon, por do të duhet të ndalojë sërish dhe të bëjë e
Partizani befasohet nga Luftëtari, Tirana e pafat përballë Flamurtarit Partizani është shpartalluar nga Luftëtarit 1-3 në "Selman Stërmasi". Skuadra e drejtuar nga trajneri Skënder Gega e nis
Kombëtarja U16 e pafat përballë Perusë Kombëtarja U-16 e Shqipërisë, nisi ditën e sotme garën në turneun UEFA Development 2019, duke ngritur siparin me ndeshje
Halimi: Na mungoi fati Halimi beson se fati i mungoi Kosovës kundër Bullgarisë. Besar Halimi, mesfushori i Kosovës, tha pas ndeshjes se "Dar
Dembele i pafat, dëmtohet sërish Një lajm aspak i mirë vjen për Barcelonën teksa ylli i ekipit Ousmane Demble është dëmtuar gjatë sfidëës kunder Lyonit e
HOROSKOPI/ Një e mërkurë e mbushur me nervozizëm, shenja më e pafat Dashi Kjo ditë është më e mirë në raport me fillimin e javës e cila ishte disi e rënduar. Kjo e mërkurë favorizon rap
Anësori i Juventusit i pafat, këput sërish ligamentet e gjurit Marko Pjaca futbollisti në pronësi të Juventusit por i huazuar tek Fiorentina, është dëmtuar rëndë duke këputur sërish l
Qendërmbrojtësi i Lazio-s i pafat jashtë fushe, shikoni çfarë ka humbur (FOTO LAJM) Qendërmbrojtësi italian i Lazios, Francesco Acerbi ka pasur një romancë me modelen Ariadna Romero, që ka zgjatur për dis
Kroos: Lopetegui ishte i pafat gjatë qëndrimit të tij te Real Madrid Mesfushori i Real Madridit, Toni Kroos, beson se ish-trajneri i tij, Julen Lopetegui, ishte njeri i pafat gjatë qëndrimi