999 rezultate për

pafalshme

Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Situata në Kakavijë, Meta: E pafalshme, është vetëm papërgjegjshmëri e qeverisë Situatën kaotike të krijuar për ditë me rradhë në kufirin e Kakavijës më së shumti por edhe Kapshticës Presidenti Meta e
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Të pafalshme, gabimet që bëni kur karikoni telefonin tuaj (FOTO LAJM) Ju nuk e keni bërë me vetëdije, por mënyra se si karikoni telefonin tuaj mund të jetë e gabuar. E një gjë e tillë nd
Ivanka sërish në qendër të kritikave, gafa e pafalshme e vajzës së Trump (FOTO LAJM) Një vajzë 15-vjeçare nga India është bërë kryefjala e medias për shkak se ka mbajtur babain e saj të paralizuar në biçik
E pafalshme! Mjekët e infermierët shqiptarë futën në provim në Itali pasi "harruan" diplomat në Shqipëri Me zemër të madhe por me mendje të vogël. Kështu mund të konsiderohet veprimi i qeverisë shqiptarë për të dërguar në Ita
Rama i prerë: Do iki nga emisioni, arsyeja është Rea Xhillari Kryeministri Edi Rama sonte është i ftuar në "Top Story" për të folur për konferencën e donatorëve ku Shqipërisë iu ofru
Upss! Alketa paska bërë gafën e pafalshme në festival, reagon këngëtarja Këngëtarja Sara Bajraktari, e cila fitoi çmimin e tretë në “Festivalin e RTSH-së” këtë vit, ishte e ftuar në emisionin “
Jemi të kënaqur me 50 viktima, reagon Valbona Sako pas gafës së pafalshme "Jemi të kënaqur me 50 viktima..." Kryebashkiakja e Durrësit Valbona sako u bë hit në rrjet me dy gafat e njëpasnjësh
E pafalshme! Kryebashkiakja e Ramës: Jemi të kënaqur me 50 viktima! Kryebashkiakja e Durrësit Valbona Sako ka bërë një gafë të pafalshme. Duke iu referuar tragjedisë në Shqipëri ku tër
E pafalshme! Ish-ministri ngatërron fjalën qitje me fjalën q*rje (FOTO LAJM) Gafat janë kthyer në një trend në Shqipëri. Dhe ky "trend" sa vjen e merr përmasa vërtet të mëdha e komike. Së f
E PAFALSHME/ Gabim në mbrojtje, Franca na ndëshkon sërish (VIDEO) Antoine Griezmann ka dyfishuar rezultatin për Francës ndaj Shqipërisë. Pas një gabimi të Veselit, i cili duhet të kis
Gafë e pafalshme nga Belgjika, stadiumi ja plas së qeshuri (FOTO LAJM) Gafë e rëndë te Belgjika. Futbollisti i Herta Berlin, Dedryck Boyata, ka luajtur me fanellën e Batshuayi në ndeshjen e
Ministri i Ramës bën gafën e pafalshme, "harron" emrin e Shqipërisë Ministri i Bujqësisë dhe i Zhvillimit Rural Bledi Çuçi ka bërë një gafë jo të zakonshme në rrjetet sociale. Në një po
Rudina Hajdari bën gafë të pafalshme: 3 ushtarë vdiqën në Letoni Deputetat Hajdari ka bërë sot një gafë të pafalshme në Parlament , teksa ka thënë se në Letoni humbën jetën 3 ushtarakë
Rooney e tepron, për pak sa nuk i thyen këmbën kundërshtarit (VIDEO) Wayne Rooney është ndëshkuar me karton të kuq për herë të parë në karrierën e tij në Major League Soccer në SHBA, pas nj
E pafalshme, Kosova pëson gol në fund (VIDEO) Danimarka ka arritur të barazojë rezultatin në minutat e fundit me Hojbjerg në minutën e 92 duke shtangur stadiumin.
Lovren: Ramos bën gafa të pafalshme Mbrojtësi i skuadrës së Liverpool, Dejan Lovren ka theksuar se Sergio Ramos është shumë i mbivlerësuar dhe se gabimet që
7 gabimet e pafalshme të nënave që dëmtojnë foshnjen (FOTO LAJM) Kur mbeten shtatzëna, femrat përpiqen më së miri që të kenë stilin e jetesës dhe dietën ushqimore më të shëndetshme për
Katër gabimet e pafalshme që çiftet bëjnë para fejese (FOTO LAJM) Entuziazmi i fejesës, është një nga momentet më të bukura të jetës, por ndonjëherë të gjithë e harrojmë nga pak veten dh