999 rezultate për

pafajshem

Xhaferaj: Shteti ka rënë, korrupsioni në Ambulanca që shtypin njerëz të pafajshëm Ferdinand Xhaferaj ka akuzuar Qeverinë Rama ku sipas tij shteti ka rënë. Reagimi i tij vjen pasi Ambulanca ditën e dj
Artan Hoxha: Bandat kanë marrë nën kontroll Elbasanin, po vriten të pafajshëm Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shkruar për ngjarjet e rënda që nd
Këshilltari i Thaçit reagon për aktakuzën: Liria është vulosur nga mijëra të pafajshëm, të vrarë brutalisht Shefi i kabinetit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe këshilltari i tij kryesor, Bekim Çollaku, tha se historia
Bëri 36 vite burg gabimisht, tani është pretendent për të fituar "America's Got Talent" (VIDEO) Sezoni i ri i “America’s Got Talent” ka një pretendent kryesor për të fituar që tani. Episodi ku ai këndon nuk është tra
Rrëfimi prekës i burrit që i vdiq djali në aksident: E shoh në ëndërr Luftar dhe Pranvera Buzi, nga Fieri, para tetë vitesh humbën në një aksident djalin e tyre të vetëm Dionisin, asokohe ve
U arrestuan për sulm terrorist në ndeshjen Shqipëri-Izrael, gjykata i shpall të pafajshëm pas 4 vitesh Gjykata e Posaçme Antikorrupsion shpalli të pafajshëm katër persona të arrestuar para katër viteve si te dyshuar për një
Ngacmoi seksualisht punonjëset? Flet 33-vjeçari: Jam i pafajshëm! Pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i arrestimit të një të riu në Tiranë i cili akuzohej se ngacmonte seksualisht
E mitura akuzoi të moshuarin për abuzim, nëna e saj tregon të vërtetën: Ai është i pafajshëm! 72- vjeçari Barjam Tusha u arrestua pas denoncimit të një 17-vjeçareje për përdhunim. Por prindërit e të miturës e mohoj
Shoku i Ronaldinhos ngre alarmin: Ka humbur buzëqeshjen, ai nuk ndihet mirë Shoku i Ronaldinhos Nelson Cuevas ka ngritur alarmin për legjendën braziliane të futbollit. Sipas tij ai nuk ndihet
Aksioni i madh penalizon edhe qytetarët e pafajshëm, policia nuk u kthen më celularët Policia e Shtetit ka zhvilluar aksione në disa qarqe të vendit për të ndëshkuar organizuesit e lojrave të fatit, të cila
Shantazhi i adoleshentes për Balotellin, prokuroria merr vendimin Mario Balotelli ka dalë i pafajshëm nga akuza që i bëri një 18 vjecare në kohën kur italiane luante te Nice. Një vajz
Altin Hajri u dënua më 7 vite burg vitin e kaluar, Apeli e shpalli më pas të pafajshëm Biznesmeni Altin Hajri, pronar i kompleksit “Golden” në Shijak, ku dyshohet se është dërguar pas marrjes peng në Kamëz 4
Dëshmoi se është i pafajshëm, detaji që nxjerr zbuluar 18 vjeçarin Gjykata e Korçës ka caktuar dënim me burg për 18 vjeçarin i cili dyshohet të ketë eliminuar mëngjesin e së enjtes Flamur
"Babi hajde te shtëpia, kam frikë", efektivi i Reneas i kërkon falje të birit (VIDEO) Një prej heronjve, efektiv i repartit RENEA ka publikuar në Instagram pamje nga operacioni i shpëtimit të një familjeje
Suel Çela i pafajshëm, reagon ashpër Partia Demokratike Ditën e sotme është shpallur i pafajshëm Suel Çela. Pas këtij vendimi ka reaguar ashpër Partia Demokratike me anë të një
Bëri 3.5 vite burg, gazetari turk arrestohet tre ditë pas lirimit sepse shkruajti këtë shkrim Gazetari i mirënjohur turk Ahnmet Altan doli nga burgu pasi kishte ndejtur në qëli për 3.5 vite. Fillimisht ai u dënua p
Duket i pafajshëm por ky maçok bën lëmsh gjithë vendin Ndoshta lajmet e këqija na kanë mbytur kaq shumë këto kohë sa nuk po mund të gjejmë dot minutin për të qeshur dhe parë d
Grupi "Bajri", gjykata shpall të pafajshëm ish-trajnerin e Kombëtares, ish-boksierin dhe ish-portierin Merr pafajsine Armir Grima, ish trajneri i kombetares se femrave, Nelson Hysa ish boksieri i Vllaznise dhe Fabjol Rexhep
"Një ekzekutim me vdekje, për të kënaqur etjen për terror të komandantëve partizanë" Një ekzekutim me vdekje, për të kënaqur etjen për terror të komandantëve partizanë, një ekzekutim që u shpall i gabuar n
Gjykata e Apelit shpall të pafajshëm Rezart Taçin Gjykata e Apelit e ka shpallur të pafajshëm biznesmenin Rezart Taçi, i akuzuar për fshehje të ardhurash e mospagim taksa