999 rezultate për

padyshim

Albin Kurti uron pavarësinë e Kosovës nga Prekazi i Jasharëve Me rastin e 10 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, aktivistë të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, anëtarë të kryesisë
Barcelona - Getafe, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Barcelona ka barazuar pa gola 0-0 ndaj Getafes në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të të La Ligas. Skuadra e Ernest
A e shqetëson jeta superluksoze e nuses së djalit, flet Sali Berisha (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri. Por fama e saj padyshim mori një bum të madh me lid
Cannalis: Ju rrëfej të dashurin që nuk e harroj kurrë Lidhjet e femrave të modës, spektaklit dhe televizionit me futbollistët kanë qenë gjithnjë në qendër të vëmenjes së medi
Rama tregon çfarë bëri për denoncimet në portalin bashkëqeverisës (VIDEO) Ka vetëm pak kohë që Kyeministri Edi Rama prezantoi platformën dixhitale ku mundtë denoncosh vetë të qeveria dhe sipas R
Luana nuk zhgënjen as këtë herë, vjen shpërthyese në emision (FOTO LAJM) Padyshim që Luana tashmë është kthyer në një personazh shumë të komentuar, dhe ka marrë qendrën e vëmendjes pa dashur t
Rama i kthehet zakonit të vjetër, del me çitjane në mes të qytetit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër politikanët më të komentuar në lidhje me veshjen dhe paraqitjen. Herë
Padyshim i dashuri ideal! Shkëlzeni fotografon Arminën në një pozë joshëse (FOTO LAJM) Armina Mevlani e dashura e djalit të ish-kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha, ka postuar një foto në Instagram, në
Të frikshëm por seksi! Ja si u maskuan për Halloween VIP-at (FOTO LAJM) Halloween është padyshim një ndër “festat” më argëtuese. Fëmijë e të rritur maskohen me kostume të frikshme e qeshar
11 misteret që Enver Hoxha i mori deri në varr 1-Mosha e rinisë së Enver Hoxhës edhe sot ka pikëpyetje të mëdha. Ish-diktatori komunist, në kujtimet e tij e kalon peri
Çifti i dashur për publikun më në fund në pushime së bashku (FOTO LAJM) Sezoni e verës është padyshim sezoni më e ngarkuar për artistët tanë, të cilët pothuajse në çdo mbrëmje janë të angazhua
Tare për ndeshjen me Italinë: Padyshim që fiton Shqipëria Sfida e fundit e kualifikueseve për Botërorin “Rusi 2018” mezi po pritet nga tifozët shqiptarë. Kjo sepse për herë t
Armina Mevlani, një parisiene e vërtetë (FOTO LAJM) Ajo padyshim që është një nga femrat më të bukura dhe më të diskutuara momentalisht në botën e shoëbizt shqiptar. Pre
E tallën si të çuditshëm, por kryeministri më tërheqës sapo kopjoi Ramën Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër kryeministrat më interesant, e kjo falë zgjedhjeve të veshjeve gati të çud
U hutuam pas VIP-ave por ja si u duk motra e Besit (FOTO LAJM) Aktori Bes Kallaku u kurorëzua mbrëmjen e djeshme në martesë së bashku me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, pas një lidhje m
Bashkëpunimi më i ri vjen prej Erës, Ledrit dhe Butës (FOTO LAJM) Padyshim që bashkëpunimi mes Ledrit dhe Erës ka qenë një nga këngët më të suksesshme të verëva që lamë pas. Edhe pse
Miriam Cami dhe e kuqja janë kombinimi më i mirë (FOTO LAJM) Ajo padyshim që është një këngëtare shumë e talentuar dhe vajzë shumë e bukur por ajo që e bën publikun më shumë për vet
Miriam Cami provokon, por me finesë (FOTO LAJM) Miriam Cami është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo padyshim që është një këngëtare shumë e
E trishtueshme/ Sporti i sprintit zgjohet sot pa kampionin historik (FOTO) Usain Bolt, sprinteri më i madh në histori,i jep fund karrierës së tij fantastike pas finales 4x100m. "Unë nuk isha
E bukura e Shqipërisë lë në hije gjithë koleget, shfaqet me bikini (FOTO LAJM) Një nga modelet më të bukura dhe me trup perfekt shqiptare është padyshim e bukura Adrola Dushi. kur vjen puna te ajo