999 rezultate për

padrejtĂ

Propozime të padrejta për ndryshimin e emrit Kushtetues të Maqedonisë Kërkesa e intelektualëve shqiptarë në lidhje me kontestin për emrin kushtetues të shtetit të Maqedonisë me Greqinë, ësht
Iuliano vazhdon të jetë optimist: Kritikat të padrejta Pavarësisht se Partizani nuk fiton dhe nuk ka shënuar në katër javët e para të kampionatit, Mark Iuliano shfaqet i qetë
Anullimi i vizave nga SHBA, Shoqata e Gjyqtarëve: Akuza të padrejta, sdo lejojmë të na nëpërkëmbet dinjiteti Pas akuzave që përfshinë ambasadën dhe prokurorinë për pengesë të drejtësisë dhe presione për qëllime personale, ka reag
Trump: Akuzat ndaj Moskës për zgjedhjet, të padrejta Presidenti i ardhshëm i SHBA-ve, Donald Trump, ka thënë se akuzat ndaj moskës për ndërhyrje në zgjedhjet presidenciale,
Pensionistët që mashtrojnë rrezikojnë burgun, do kthejnë edhe paratë Të gjithë qytetarët që që kanë përfituar pensione padrejtësisht në Tiranë e në rrethe rrezikojnë burgun, ndërsa do të kt
Taravari bën epilogun e 2015-ës: Me gjygje të padrejta, me përgjime, burgosje, ndotje ajri Sekretari i Pergjithshem i Levizjes per Reforma ne PDSH, mjeku i njohur Arben Taravari ben epilogun e vitit 2015. Me
Kërkesat e shoqatave të luftës janë të paligjshme, të padrejta dhe të pakuptimta Shkëlzen Gashi Ditëve të fundit organizatat përfaqësuese të familjeve të dëshmëorëve, të invalidëve dhe të veteranëve
Mazzarri: Kritikat, të padrejta Për të kthyer besimin në ambientin zikaltër trajneri Walter Mazzarri e ka të qartë që I duhet patjetër një rezultat pozi
Avokatët në rastin "Monstra": Akuzat janë të padrejta Avokatët e të pandurve në gjyqin "Monstra" janë shprehur se masa e shqiptuar sot nga prokurorja e çështjes është e padre
Pack: Kujdes me administratën, po bëni shkarkime të padrejta E pranishme në takimin e gjashtë të komitetit të Stabilizim Asocimit BE-Shqipëri, që u zhvillua në Tiranë, e Eurodepu
LDK: Qeveria me politika tatimore të padrejta Këshilli i Ekspertëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës i ka cilësuar si të padrejta politikat tatimore të qeverisë. Në
Kërkesat e GDN-së të padrejta Sekretari shtetëror në të ashtuquajturën Ministri për Kosovën dhe Metohinë në Qeverinë e Serbisë, Oliver Ivanoviq ka th
Maqedoni, grevë kundër shkeljes së të drejtave Forumi Ndërkombëtar për të Drejtat dhe Liritë e Njeriut (IGFM) në Maqedoni sot (19 shtator) filloi grevën e organizuar p
Stojku: Tatimet e OJF-ve tĂ« padrejta Tatimet qĂ« paguajnĂ« OJF-tĂ« janĂ« tĂ« padrejta, kĂ«shtu ka deklaruar kreu i ri i kёtij rrjeti Edmond Stojku. Rrjeti ko