999 rezultate për

paditur

Rama pak para protestës: Keni ikur në drejtim të paditur Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, këtë të dielë të fushatës elektorale të shvendosur në Lezhë, kryeministri Rama e ka
Ish-zv.kryeministrja padit Ramën në Gjykatë, kjo është arsyeja Ish zv.kryeministrja teknike e PD-së Ledina Mandia ka paditur në gjykatë kryeministrin Edi Rama. Ajo për disa muaj,
Shqiptarët, populli më i ‘paditur’ i gjuhës angleze Rreth 840 milionë njerëz flasin anglisht në mbarë botën. E njohur si gjuha globale e biznesit, ka 335 milionë njerëz në
Atleticos nuk i ndel inati, përgatit dosje për të paditur Ronaldon Tek Atletico e Madridit janë të rebeluar për sjelljen e Kristiano Ronaldos pas ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve
Të paditur nga një arsimtare, vartësit e Haskukës nuk denjojnë të shkojnë në gjyq Në Gjykatën e Prizrenit është dhënë fjala përfundimtare në rastin ku mësimdhënësja Bukurie Krasniqi ka paditur Drejtorin
E FUNDIT/ Babai i Stresit padit Taulant Ballën Taulant Balla do të jetë i paditur për shpifje në gjykatë nga babai i këngëtarit Arkimed Lusha, Sali Lusha. Balla ka
Plas në prokurori, 10 prokurorë padisin Arta Markun Arta Marku është paditur nga 10 prokurorët e Shullazit. Kjo lëvizje e papritur vjen pas urdhrit të Markut për hetim
Ambasadori kosovar i thotë Haradinajt arrogant dhe i paditur Ambasadori i Kosovës në Australi, Sabri Kiçmari, ka reaguar ndaj deklarimeve dhe kritikave nga Kryeministri Ramush Harad
Shqiptari aksion si në filma në Greqi, shkrep armën në mes të gjykatës Në gjykatën greke ditën e sotme ka ndodhur një situatë shumë e frikshme pasi një shqiptar i cili po gjykohej në Gjykatë
Deputetët e turpshëm apo të paditur, 60% e tyre nuk kanë bërë asnjë pyetje në kuvend Artan Murati nga KDI ka bërë të ditur se nga 120 deputetë sa janë në kuvend, vetëm 45 prej tyre kanë parashtruar pyetje
Arbana shkon në polici për të paditur Fisnik Ismailin Këshilltarja e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veselit, Arbana Xharra është paraqitur sot në Policinë e Kosovës , pas dekla
Padi për ish kryetarin e Kriva Pallankës Policia e Kumanovës ka dorëzuar në prokurori padi penale kundër personave A.A (57) dhe M.M (67) nga Krivapallanka, për s
Analisti: Habilajt i përdornin komisariatet si bordello Analisti Andi Bushati ka folur për inkriminimin e policisë së shtetit dhe arratisjen e ish-zyrtarëve të lartë të policis
Këto janë vendet më injorante në botë, SHBA-të një nga vendet më të paditur (FOTO) Vendet me sa duket më injorantë në botë janë emëruar në bazë të një studimi të njohurive të njerëzve rreth vendit të tyr
Xhemi dhe Arbana të pandara, me "çaf çuf" drejt të paditurës (FOTO LAJM) Padyshim që të gjithë e dinë sesa mike të ngushta janë Xhemi dhe Arbana. Ato aq shumë duhen saqë nuk munden as të rri
Humb në drejtim të paditur një vajzë 28 vjeçe nga Çairi Dje rreth orës 21:30 në Policinë e Çair, Z.R. (54) nga Shkupi ka denoncuar se më 08.08.2017 rreth orës 11:00 vajza e tij
A e ka paditur Ahmeti PDK-në ? Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti të hënën reagoi ndaj deklaratave të zyrtarëve të PDK-së lidhur me punësi
Xhaferi: Kirili dhe Metodij kontribuan në betejën kundër paditurisë Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, uroi në emër të tij dhe deputetëve 24 Majin, Ditën e iluministëve mbar
Ankohen serbët: Ministri i Kosovës na ka "paditur" në të githë botën Mediet serbe kanë reaguar menjëherë pas letrës së Ministrit te Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhajt, dërguar 49 m
Tha se Rusia ka të dhëna kompromentuese për Trump, largohet në drejtim të paditur ish-agjenti Ish-agjenti i MI6, Christopher Steele, i cili doli me pretendimet se Rusia ka të dhëna që mund të kompromentojnë Preside