999 rezultate për

padine

Vazhdon "lufta" mes tyre, Arjoni nxjerr bllof Anën e "Përputhen" për padinë e ngritur (FOTO LAJM) Arjoni dhe Ana kanë qenë dy emrat më të komentuar në media e rrjete sociale kohët e fundit. Shkak u bë një foto e publik
Fitorja e Biden, Gjykata e Lartë hedh poshtë padinë e Trump Gjykata e Lartë hodhi poshtë të premten një padi gjyqësore të mbështetur nga Presidenti Donald Trump për të përmbysur fi
Skandali me tenderin e uniformave policore, kallëzohen në SPAK Xhaçka dhe Lleshaj Grupi parlamentar opozitar “demokrat” ka dorëzuar ditën e djeshme në SPAK, padinë kundër Sandër Lleshajt dhe Olta Xhackë
Rama tërhoqi padinë, Haradinaj: E pranoj vetëm si falje, jo si mëshirë! Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka komentuar veprimin e kryeminsitrit të Shqipëris
Budina plotësisht i shëruar: Po bëj gati padinë për Ramën Regjisori Robert Budina duket se është shëruar nga COVID-19 dhe tashmë gëzon shëndet të plotë. Ai deklaroi për AbcNeë
Zbardhet dokumenti, Rama firmos tërheqjen e padisë ndaj Haradinajt (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka tërhequr padinë e bërë ndaj ish-kryeministrit Haradinaj dhe firmosja e tërheqjes së padisë ësht
Berisha: John Bolton detyron Ramën të tërheq padinë ndaj Haradinajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar përmes një statusi në Facebook, se Edi Rama e tërhoqi padinë penale ndaj Ramu
Rama tërheq padinë ndaj Haradinajt Kryeministri Edi Ram ka njoftuar se do të tërheqë padinë për shpifje që i ka bërë ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush H
Veliu i kërkoi ndjesë publike, Zaida Çobo tërheq padinë ndaj tij Kreu i Policisë së Shtetit Ardi Veliu zhvilloi ditën e sotme një takim me Zaida Cobon, nëna e djalit të dhunuar te Liqen
Shembja e Teatrit: PD dorëzon në SPAK padinë për Ramën, Veliajn dhe Maznikun Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi, bën me dije se Partia Demokratike ka depozituar sot në SPAK disa kallëzime penale
Pranohet padia e Ademit, Gjykata Kushtetuese do të shqyrtojë zgjedhjet e 30 Qershorit Sot, gjykata Kushtetuese ka pranuar të shqyrtojë vlefshmërinë e zgjedhjeve lokale të 30 Qershorit 2019. Në korrik të
Haradinaj paralajmëron Ramën: Ka edhe më shumë, nuk i kam thënë sepse kam kursyer kombin Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj e nisi duke komentuar padinë ndaj tij. ‘Kjo është më larg nga sa k
Rama theu besën me padinë ndaj Haradinajt, mediat serbe në festë (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ditën e djeshme paditi Kryeministrin Ramush Haradinaj, për shpifje. Në padinë th
Edi Rama dorëzon padinë kundër Ramush Haradinajt në Gjykatën e Prishtinës Nga takimet zyrtare në Prishtinë, apo në Tiranë, Edi Rama dhe Ramush Haradinaj, një të tillë, pritet ta realizojnë në nj
Meta dorëzon nesër te Krimet e Rënda padinë ndaj Dvoranit Ilir Meta ka vendosur ta depozitojë personalisht kallëzimin penal për kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi Ardian
"Më kanë kërcënuar që të heq padinë", flet studentja në Elbasasn Rovena Zekaj, studentja e universitetit të Elbasanit “Aleksandër Xhuvani”, ka treguar në një intervistë për gazetën “She
Rama po përgatit padinë, Haradinaj i përgjigjet me këshilltaren Dy ditë pasi kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njoftoi se do ta hedhë në gjyq ish-kryeministrin e Kosovës, Ramush Harad
Atletico Madrid merr vendimin final mbi padinë saj ndaj Barcelonës për Griezmann Largimi i Antoine Griezmann për te Barcelona, ka qenë mjaft i diskutueshëm. Atletico Madrid akuzonte ish-lojtarin e
Gjykata hedh poshtë padinë e Xhelal Mziut Ditën e sotme, kryetari i bashkisë Xhelal Mziu ccoi në Gjykatën e Tiranës padinë për rezultatin e zgjedhjeve të 30 Qersh
Ka kontraktuar avokat 750 euro ora për padinë kundër Tiede, Basha: Rama një nga personat më të pasur në Ballkan Kreu i PD-së, Luzlim Basha ka reaguar pas padisë që kryeministri Edi Rama ngriti kundër gazetarit gjerman Peter Tiede, p