999 rezultate për

padeshiruar

Kosnett: SHBA nuk do të detyrojë Kosovën të pranojë marrëveshje të padëshiruar Ambasadori amerikan, Philip Kosnett ka folur rreth marrëveshjes finale mes Kosovës dhe Serbisë. Në një intervistë të dhë
Xhaka-Eriksen, dy të padëshiruarit mund të shkëmbejnë fanellat në janar Një hipotezë e bujshme është shfaqur sot në mediat italiane, pasi flitet për një shkëmbim mes "të padëshiruarish" të Int
I "padëshiruar" nga Mourinho, PSG tenton të rrëmbejë yllin e Tottenham Dele Alli është kthyer në “të padëshiruarin” e Jose Mourinhos, teksa përfundoi jashtë listës së Tottenham për ndeshjen e
I padëshiruar te Milani, Fiorentina dhe Benfica kontaktojnë me Paqueta Ylli brazilian, Lucas Paqueta, pritet të largohet nga skuadra e Milan gjatë merkatos së verës. Mesfushori nuk arriti
Man.United i detyruar të shesë Pogba, madje edhe me çmim të padëshiruar Deklarata e Ed Woodward se në verën që vjen nuk mund të pritet biznes i zakonshëm në tregun e transferimeve për Manchest
Alban Skënderaj vazhdon të "gabojë", publikon fotot e padëshiruara të Miriamit (FOTO LAJM) Alban Skënderaj ka vendosur që prej disa ditësh të hapë albumet e fotove në karantinë. Kryesisht këngëtari ngacmon Mi
Cancelo i padëshiruar te City, Interi shpreson ta rikthejë në skuadër Joao Cancelo nuk po përshtatet në skuadrën e Pep Guardiolas dhe me shumë gjasa skuadra është gati ti ndërpresë lidhjet m
I padëshiruar nga United, dy klube në garë për Lingard Mesfushori i Manchester United, Jesse Lingard duket se e ka humbur besimin e klubit. Sipas ESPN, Atletico e Madridit
HOLOKAUSTI/ Kurti: Ne shqiptarët e dimë mirë çdo të thotë të jesh i padëshiruar Kreu i VV, Albin Kurti ditën e sotme ka përkujtuar ngjarjen e Holokaustit. Sipas tij, edhe shqiptarët kanë përjetuar çdo
Meta shpall "të padëshiruar" ambasadorin Borchardt Borchard është shapllur person i padëshiruar në Presidencë, nga kreu i shtetit Meta. Ambasadori i OSBE në Shqipëri, B
5 probleme shëndetësore që shmangen me planifikim familjar Planifikimi familjar zvogëlon rrezikun e shtatzënive të padëshiruara te gratë që jetojnë me HIV, duke rezultuar në foshn
Rusi "non grata" në Kosovë, OKB kundërshton ashpër vendimin Mikhail Krasnoshchenkov, shtetas rus, pjesëtar i UNMIK-ut në Kosovë, u shpall të premten si person i padëshiruar nga qev
Reagon OKB: Kosova nuk mund ta shpallë të padëshiruar zyrtarin rus Një shtetas rus u arrestua në aksionin e policisë së Kosovës në veri të vendit. Mikhail Krasnoshchenkov,antarë i misi
Kosova e shpall person të padëshiruar kryeministren serbe Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka deklaruar se sa të jetë në këtë pozitë, nuk do të lejojë që
Higuain i padëshiruar: Duhet të largohet, nuk e besojmë që këmi marrë një lojtar të tillë Humbja që Chelsea pësoi në fushën e Liverpool nuk është mirëpritur nga tifozët e "blues". Ata nuk i kanë kursyer kritika
Cikalleshi: Dëmtimi gjëja më e padëshiruar, sikur na priten krahët Sokol Cikalleshi nuk ishte pjesë e listës së Cristian Panuçit për ndeshjet e muajt mars. Një dëmtim i pësuar dy javë më
I padëshiruar tek Reali, Bale pranë Manchester United Rikthimi i Zinedine Zidane në krye të Real Madrid dhe forma e tij e dobët, bëjnë që të gjitha rrugët ta çojnë drejt larg
Shpiket kontraceptivi i ri për meshkuj! Nevojiten 80 çifte të guximshme Studiuesit britanikë kanë shpikur një lloj tjetër kontraceptivi për meshkujt duke parandaluar kështu shtatëzanitë e padë
Rrezikonin shqiptarët, dëbohen nga Tirana dy diplomatë iranianë Tirana zyrtare ka vendosur të shpallë persona të pa dëshiruar dy diplomatë të ambasadës së Iranit në vendin tonë. Bur
U shpallën "non grata", por sa vite nuk do lejohen të shkelin në Shqipëri 52 grekët 52 grekët e shpallur “non grata” nuk do të kenë mundësi që të shkelin në Shqipëri e pakta për një periudhë 5-vjeçare, që