999 rezultate për

padenje

E larguan si të padenjë, sot Interi i lutet këtij super lojtari Interi është vënë në kërkim të mbrojtësit italian, Cristiano Biraghi. Skuadra e Spalletit është duke menduar seriozis
Opozita: Thaçi i padenjë për të udhëhequr dialogun Pavarësisht se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë tash e tutje do të zhvillohet në nivel presidentësh, opozita e vendit vaz
Hoti: Veselin s’e votojmë, është i padenjë për të udhëhequr Kuvendin Kreu i Grupit Parlamentar të LAA, Avdullah Hoti, ka thënë se koalicioni do të sillet në përputhje me vendimin e Gjykatës
Stojanoviç: Deputetë të padenjë përfaqësojnë serbët Zëvendëskryeministri i Kosovës Branimir Stojanoviç ka dënuar pjesëmarrjen e disa deputëtëve të Listës Serbe në seancën e
Politikania franceze-Benzemasë: Je i padenjë, shko luajë me Algjerinë Politikania e njohur franceze, Marion Le Pen ka porositur Karim Benzeman që të lërë Francën dhe të luajë me Algjerinë. K
E akuzonin për sjellje të padenjë, 27 vjeçarja denoncon familjarët e burrit Një 27 vjeçare nga Lezha ka denoncuar në polici burrin, vjehrrën dhe kunatin, pasi kanë ushtruar dhunë ndaj saj. Sipas s
Ristani sqaron incidentin e ndodhur dje në tryezën me Fylen Deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani sqaroi sot incidentin e ndodhur dje në tryezën e Dialogut të Nivelit të La
Basha për Ramën: Vulgaritet dhe fjalor i padenje shoqëruar me rrenën e ditës Direkt pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama sa i takon hapjes së vendeve të reja të punës, ka reaguar kryetari i Par
Kryeministri: 2-3 vjet pushim për futbollin italian Është i pamëshirshëm në analizën e tij, Kryeministri italian: "Duhet reflektuar dhe vlerësuar nëse do të ishte mirë një