999 rezultate për

paddock

Ja momenti kur policia ndërhyn në dhomën e vrasësit të 58 personave (VIDEO) Publikohen pamjet ku duket momenti kur policia hyn në suitën e Stephen Paddock në hotelin e Mandalay Bay më 1 tetor të v
Vëllai i sulmuesit të Vegasit arrestohet për posedimin e 600 fotove pornografike me fëmijë Vëllai i vrasësit të Las Vegasit, Stephen Paddock, është arrestuar për posedimin e më shumë se 600 imazheve pornografike
Prostituta nxjerr sekretet e terroristit të Las Vegasit: Seks të dhunshëm, më paguante mirë Marilou Danley ishte një nga prostitutat që frekuentonte vrasësi i Las Vegasit, Stephen Paddock. Ajo e përshkroi Padd
Çfarë shkruhej në letër? Gëlojnë teoritë e konspiracionit mbi terroristin e Las Vegasit Kanë kaluar disa ditë që prej masakrës së Las Vegasit ku një terrorist i armatosur rëndë, i quajtur Stephen Paddock vrau
Pamjet rrënqethëse te sulmit në Las Vegas, trupa të vdekur të mbetur në shesh (FOTO LAJM) Pamje shokues janë publikuar nga sheshin ku mbahej koncerti i muzikës country në Las Vegas. Trupat e 59 personave të
Këto janë fjalët e të dashurës së terroristit të Las-Vegasit E dashura e agresorit të Las Vegas që vrau 59 persona të dielën dhe plagosi 500 të tjerë tha se nuk ia kishte idenë për
Dalin fotografi të trupit të pajetë dhe armëve të terroristit së Las-Vegasit (FOTO LAJM) Gazeta The Sun ka publikuar fotografi nga trupi i pajetë i terroristit që vrau 59 persona dhe plagosi mbi 400 të tjerë n
Dalin pamjet nga kamerat e policëve në Las-Vegas, breshëri plumbash kudo (VIDEO) Pamje tmerri ato që kanë xhiruar policët me kamerat e tyre të trupit në tentativë për të ndalur masakrën në Las Vegas.
Trump refuzon ta quajë terrorizëm sulmin e përgjakshëm në Vegas Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka përshkruar si njeri të sëmurë dhe të çmendur personin që vrau 59
"Arsenali i ferrit", dalin pamjet e armëve që u përdorën në sulmin e Vegasit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotografitë e dy prej 23 pushkëve që u gjenden në dhomën e hotelit në Las Vegas të përdorura nga Stephen
ISIS i jep titull nderi terroristit të Las-Vegasit ISIS-i ka përforcuar përgjegjësinë për të shtënat në Las Vegas, duke publikuar një emër xhihad të sulmuesit të armatosur
Terroristi i Las-Vegasit kishte dy avionë privat, ja detaje të reja Autori i masakrës së Las Vegasit, i cili vrau 59 njerëz dhe plagosi 527 të tjerë në Las Vegas mbrëmjen e së dielës, isht
58 të vdekur e 515 të plagosur, masakra e Las Vegasit me anë të fotove (FOTO LAJM) Të paktën 58 persona kanë humbur jetën dhe më shumë se 515 të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi Stephen Paddock hapi zj
Publikohen pamje të hotelit nga ku sulmuesi i Las Vegasit vrau 50 persona Janë publikuar fotografi të katit të 32-t të hotelit “Mandalay Bay” nga ku sulmuesi, Stephen Paddock, vrau me armë zjarr
Agresorin në Las-Vegas nuk e ka vrarë policia amerikane Policia amerikane ka konfirmuar se Stephen Paddock, përgjegjës për vrasjen e 50 personave dhe plagosjen e mbi 400 të tje