padding-bottom

E moshuara shpirtgjërë dhuron për të prekurit nga tërmeti: Asgjë s'marrim me vete! (VIDEO) Një rast tepër i veçantë vjen nga kjo e moshuar që shihni në videon e bashkëngjitur lajmit, ku ka treguar edhe çfarë ka
Nga kërcimi seksi i nuses, te të ftuarit VIP: Brenda dasmës së vëllait të Gjikos ( VIDEO) Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, vëllai i Gjikos, Arbëri, i njohur me emrin artistik Big Bang si produc
Pushimet luksoze të Viola Spiros, i shërben Nusreti i famshëm (FOTO LAJM) Viola Spiro është duke shijuar pushimet e saj pranë detit. Nuk kanë munguar fotot e njëpasnjëshme që ajo poston në Insta
Kukësi fiton Kupën e Shqipërisë, Tirana humb kupat e Europës (VIDEO) Në "Elbasan Arena" u luajtt finalja e Kupës së Shqipërisë mes Kukësit dhe Tiranës. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjok
Skëndërbeu mposht Flamurtarin, vendi i 3 mëse i arritshëm (VIDEO) Pas humbjes në Laç, Skënderbeu është kthyer te fitorja dhe e ka bërë ndaj Flamurtarit. Një ndeshje e dominuar nga fillim
Sulmi i jep fitoren Kukësit, gafa e Frashërit mban në lojë korçarët Kukësi ka fituar gjysmëfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë ndaj Skënderbeut me rezultatin 2-1. Ekipi verilindor iu fa
Laçi barazon Tiranën në minutën e 98, Teuta siguron europën (VIDEO) Ndeshja mes Tiranës dhe Laçit është mbyllur me rezultatin e barabartë 1-1. Tirana arriti të shënonte golin e avantazh