999 rezultate për

pacollit

Koalicioni parazgjedhor me LDK-në? Flet këshilltari i Pacollit Naim Murseli, këshilltar i kryetarit të AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se së shpejti do ta zyrtarizojnë koalicionin pa
Një nga shqiptarët më të pasur, kush është politikani me 6 Mercedezë Agjencia Kundër Korrupsionit ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për zyrtarët publikë në Kosovë në vitin 20
Një nga shqiptarët më të pasur, kush është politikani me 6 Mercedezë Agjencia Kundër Korrupsionit ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për zyrtarët publik në Kosovë në vitin 202
Mbërrin në Prishtinë avioni i Pacollit Ka arritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës aeroplani privat i deputetit Behgjet Pacolli. Në aeroport kanë da
Policia në pritje të Pacollit në hyrje të Aeroportit Policia e Kosovës është duke e pritur deputetin Behgjet Pacolli në hyrje të Aeroportit të Prishtinës. Ai pritet të at
Zyrtari paralajmëron arrestimin e Behxhet Pacollit: Të tregojë ku është! "Të tregojë ku është përndryshe nëse ai shfaqet në publik, brenda Kosovës, policia do të marrë masa..." Ushtruesi i d
Këshilltarja e Kurtit-Pacollit: S' po të pengojmë të vish në Kosovë, por respekto rregullat Këshilltarja e kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, Furtuna Sheremeti ka reaguar pas deklaratave të liderit të AKR-së,
U largua nga AKR, Labi befason me përgjigjen për Behgjet Pacollin Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri karrierën e tij në sferën e politikës e filloi në partinë e Behgjet
Do ngeleni pa mend, kjo është vila luksoze e Behgjet Pacollit (FOTO LAJM) Biznesmeni nga Hajvalia Behgjet Pacolli, e dorezoi sot detyren, por tani do të pushojë e relaksohet në hapësirat e jasht
Zbardhen SMS-të sekrete mes Thaçit dhe Pacollit për Kurtin (FOTO LAJM) Kreut të AKR-së Behgjet Pacollit i kanë dalë telashe sot pasi premtoi votën e AKR-së për qeverinë Kurti gjatë fjalimit n
Rama refuzon projektin e Behgjet Pacollit për Divjakën Komiteti i Investimeve Strategjike, ka vendosur në prill të këtij viti të refuzojë kërkesën e kompanisë Mabetex të ish-m
E BUJSHME/ NISMA e Fatmir Limajt dhe AKR e Behgjet Pacollit mbetën jashtë Kuvendit (FOTO LAJM) NISMA e Fatmir Limajt dhe AKR e Behgjet Pacollit ka gjasa që të mos futet në Kuvend për shkak se koalicioni i saj, me ç'
Arrihet marrëveshja mes Fatmir Limajt dhe Behgjet Pacollit për zgjedhjet Është arritur sëfundmi marrëveshja për koalicion mes Nismës Socialdemokrate dhe Aleancës Kosova e Re. Në ora 11 prite
Sa kushtoin avioni privat i Pacollit dhe tetë makinat luksoze (FOTO LAJM/) Pasuria e Behgjet Pacollit, ministrit të Jashtëm të Kosovës është përrallore. Ai erdhi nga biznesi në politikë duke u bë
Pacolli largohet përfundimisht nga partia e Pacollit Sekretari organizativ i Aleancës Kosova e Re, Rrahim Pacolli, ka dhënë sot dorëheqje të parevokueshme nga posti i tij pa
Mustafa godet liderët që hipen në avionin e Pacollit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka komentuar Samitin e Berlinit, duke thënë se u dërgua mesazh që
Si u mashtrua me fotografinë e Pacollit dhe Klintonit në Rusi Behgjet Pacolli ka pasur fat ta marrë tenderin nga shteti rus për ta rinovuar pallatin presidencial të njohur si Kremlin
Pacollit i largohet edhe një deputet, mbeti vetëm me kushëririn (FOTO LAJM) Partisë së pasanikut kosovar Behgjet Pacolli i është larguar edhe një deputet. Deputeti Labinot Tahiri ka vendosur që
Ambasadori rus i komenton Pacollit në Twitter Ambasadori rus në OKB, Dimitry Polyanskiy, është tallur me ministrin e Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacollin, p
Më në fund kërkohet shkarkimi i Pacollit, a do të ketë guxim Haradinaj? KMDLNJ-ja përmes një njoftimi për media ka përsëritur kërkesën për shkarkimin e ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet