999 rezultate për

pacolli

Pacolli pritet të mbërrijë në Prishtinë pas pak minutash Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, pas pak minutash, pritet të aterojë në Aeroportin Ndëkombëtar të Prisht
Pacolli-Kurtit: Ç'janë këta që kërcënojnë dhe kryeministrin e Shqipërisë se po më strehon mua Behgjet Pacolli ka reaguar publikisht duke sqaruar jo vetem vendin ku po qendron nderkohe, e pasi nuk u lejua te zbriste
Pacolli do karantinohet me kushte të veçanta? Flet Sfishta Në Qendrën Studentore e cila është shndërruar në karantinë, për momentin janë prezent 183 persona, ndërsa në ditët në vi
Zyrtari paralajmëron arrestimin e Behxhet Pacollit: Të tregojë ku është! "Të tregojë ku është përndryshe nëse ai shfaqet në publik, brenda Kosovës, policia do të marrë masa..." Ushtruesi i d
Behgjet Pacolli hyn në Kosovë, nuk dërgohet në karantinë Gjatë ditës së sotme është debatuar shumë rreth kthimit të Behgjet Pacollit në Kosovë nga Zvicra dhe dërgimit në karanti
Pacolli paraqitet i sëmurë për të shmangur karantinën Pas aterrimit në Aeroportin e Tiranës, deputeti Behgjet Pacolli është nisur drejt kufirit në Vërmicë për të hyrë në Koso
Pacolli merr ''dritën jeshile'' për në aeroportin e Prishtinës Kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka marrë leje për të hyrë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.
Këshilltarja e Kurtit-Pacollit: S' po të pengojmë të vish në Kosovë, por respekto rregullat Këshilltarja e kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, Furtuna Sheremeti ka reaguar pas deklaratave të liderit të AKR-së,
I kërkohet të qëndrojë në karantinë, revoltohet Pacolli: Qeveria që kam votuar po më pengon Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka reaguar ashpër pas paralajmërimeve se ai duhet të qëndrojë 14 ditë
Pacolli i përgjigjet Mustafës: Je po i njëjti që për interesat e dostit tënd tradhton qytetarët Deputetja e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Msutafa, që i tha se po e “
KORONAVIRUSI/ Behgjet Pacolli: Është situatë problematike Ish-Presidenti i Kosovës Behgjet Pacolli ka four në emisionin “Opinoni” për pasojat që koronavirusi do të siell në ekono
Behgjet Pacolli: Për hir të Kombit, Atdheut dhe Perëndisë, kërkoni falje Amerikës Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli ka kërkuar nga Qeveria që të mos rrezikojnë fatin politik të Kosovës. “Kur bubrreci po
Pacolli thirrje Thaçit dhe Kurtit: Uluni me një ligj të ri për dialogun me Serbinë Lidhur me debatin për dialogun Kosovë-Serbi, Behgjet Pacolli propozon se Kosovës i duhet një ligj i ri pas rrëzimit nga
"Mënyra e vetme që populli i Kosovës të ecë përpara", Pacolli: Të hiqet taksa 100 për qind Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka bërë thirrje që të hiqet taksa 100 për qind për mallrat që vijnë nga S
Behgjet Pacolli pjesë e qeverisë Kurti? Dy deputetët e vetëm të Aleancës Kosova e Re (AKR) në këtë legjislaturë, Behgjet Pacolli dhe Mirlinda Sopi-Krasniqi, do
Pacolli: Vlora Çitaku duhet të shkarkohet nëse e dha ajo lajmin për njohjen nga Xhamajka Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli ka reaguar pas demantimit që Ministria e Punëve të Jashtme të Xhamajkë
U largua nga AKR, Labi befason me përgjigjen për Behgjet Pacollin Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri karrierën e tij në sferën e politikës e filloi në partinë e Behgjet
Pacolli me fjalë të mëdha për Kurtin Ish-ministri i Punëve të Jasthme Behgjet Pacolli, ka mirëpritur deklaratat e Kryeministrit të vendit Albin Kurti, për ko
Do ngeleni pa mend, kjo është vila luksoze e Behgjet Pacollit (FOTO LAJM) Biznesmeni nga Hajvalia Behgjet Pacolli, e dorezoi sot detyren, por tani do të pushojë e relaksohet në hapësirat e jasht
Zbulohet data dhe ora kur Kurti do të hyjë në zyrën e kryeministrisë Të martën në orën 11:00 Albin Kurti edhe formalisht do ta pranojë mandatin e Kryeministrit të Republikës së Kosovës.