999 rezultate për

pacolli

Kurti habit me deklaratën ndaj akuzave për Thaçin, reagon dhe Pacolli Ish-kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i ka dalë në mbrojtje Presidentit Hashim Thaçi për akuzat për krime lufte dhe pë
Ky është Behgjet Pacolli: Të jesh i ri dhe i varfër nuk është e lehtë Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli gjatë kësaj kohe të pandemisë ka qenë tejet aktiv në rrjete sociale. Ai ka publiku
Vdekja e 26 vjeçarit në konvikt, Pacolli kërkon që rasti të zbardhet urgjentisht Kryetari i AKR’së Behgjet Pacolli ka kërkuar zbardhjen e menjëhershme të rastit të vdekjes tragjike të një të riu në Qen
I kërcënuan fëmijët me jetë, reagon Pacolli Një person në Kosovë është vënë në pranga pasi dyshohet të ketë kërcënuar ish-ministrin e vendit dhe familjen e tej. Per
Arrestohet ''prokurori", kërcënoi me jetë Pacollin dhe fëmijët e tij Është arrestuar nga Policia e Kosovës një person që ka kërcënuar dhe ka kërkuar para nga lideri i AKR-së, Behgjet Pacoll
Pacolli shpërthen ndaj Kurtit: Populist, ka pas vetes një ushtri adoleshtentësh që i ka 'vjedhur' nga prindërit Kreu i AKR, Behgjet Pacolli, deklaroi për Ora News se Albin Kurti është populist dhe ka pas vetes një ushtri adoleshtësh
A do të dërgohet në karantinë? Pacolli: S’veproj kundër rregullave dhe ligjit Kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli ka arritur në Prishtinë, por ka thënë se nuk e di nëse do të dërgohet në karantinë ose
Mbërrin në Prishtinë avioni i Pacollit Ka arritur në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës aeroplani privat i deputetit Behgjet Pacolli. Në aeroport kanë da
Policia në pritje të Pacollit në hyrje të Aeroportit Policia e Kosovës është duke e pritur deputetin Behgjet Pacolli në hyrje të Aeroportit të Prishtinës. Ai pritet të at
Pacolli pritet të mbërrijë në Prishtinë pas pak minutash Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, pas pak minutash, pritet të aterojë në Aeroportin Ndëkombëtar të Prisht
Pacolli-Kurtit: Ç'janë këta që kërcënojnë dhe kryeministrin e Shqipërisë se po më strehon mua Behgjet Pacolli ka reaguar publikisht duke sqaruar jo vetem vendin ku po qendron nderkohe, e pasi nuk u lejua te zbriste
Pacolli do karantinohet me kushte të veçanta? Flet Sfishta Në Qendrën Studentore e cila është shndërruar në karantinë, për momentin janë prezent 183 persona, ndërsa në ditët në vi
Zyrtari paralajmëron arrestimin e Behxhet Pacollit: Të tregojë ku është! "Të tregojë ku është përndryshe nëse ai shfaqet në publik, brenda Kosovës, policia do të marrë masa..." Ushtruesi i d
Behgjet Pacolli hyn në Kosovë, nuk dërgohet në karantinë Gjatë ditës së sotme është debatuar shumë rreth kthimit të Behgjet Pacollit në Kosovë nga Zvicra dhe dërgimit në karanti
Pacolli paraqitet i sëmurë për të shmangur karantinën Pas aterrimit në Aeroportin e Tiranës, deputeti Behgjet Pacolli është nisur drejt kufirit në Vërmicë për të hyrë në Koso
Pacolli merr ''dritën jeshile'' për në aeroportin e Prishtinës Kryetarit të Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka marrë leje për të hyrë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës.
Këshilltarja e Kurtit-Pacollit: S' po të pengojmë të vish në Kosovë, por respekto rregullat Këshilltarja e kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, Furtuna Sheremeti ka reaguar pas deklaratave të liderit të AKR-së,
I kërkohet të qëndrojë në karantinë, revoltohet Pacolli: Qeveria që kam votuar po më pengon Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka reaguar ashpër pas paralajmërimeve se ai duhet të qëndrojë 14 ditë
Pacolli i përgjigjet Mustafës: Je po i njëjti që për interesat e dostit tënd tradhton qytetarët Deputetja e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli, i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Msutafa, që i tha se po e “
KORONAVIRUSI/ Behgjet Pacolli: Është situatë problematike Ish-Presidenti i Kosovës Behgjet Pacolli ka four në emisionin “Opinoni” për pasojat që koronavirusi do të siell në ekono