999 rezultate për

pacolli

Pacolli: 45 viktimat e Reçakut, e vërteta e shtetit serb Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolii ka shkruar në një postim në rrjete sociale se 45 viktimat e masak
Mustafa dhe Pacolli zyrtarizojnë koalicionin ditën e sotme, detajet Jetlir Zyberaj, këshilltar i Behgjet Pacollit tha se negociatat me LDK-në janë në përfundim e sipër. Ai theksoi se so
Koalicioni parazgjedhor me LDK-në? Flet këshilltari i Pacollit Naim Murseli, këshilltar i kryetarit të AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se së shpejti do ta zyrtarizojnë koalicionin pa
Behgjet Pacolli: Shteti t'u dal në ndihmë ish-komandantëve të UÇK-së në Hagë Lideri i Aleancës Kosova e Re, njëherësh deputet në Kuvendin e Kosovës, Behgjet Pacolli ka shumë vite që është pjesë e p
Pacolli, pas takimit në AKR: Partitë e tjera nuk kanë forcë ta ndryshojnë Kosovën Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka deklaruar se si parti politike janë të bindur se opsionet e t
Pacolli: Kemi nevojë për pjekuri dhe respekt për vendimin e sotëm për të shkuar në janar në zgjedhje Kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka reaguar pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për votën e deputetit Etem
Befason Pacolli, publikon një foto që do t'ju lërë pa mend (FOTO LAJM) Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka shpërndarë një fotografi të kryeqytetit të Kazakistanit, Nur Sulltan. Pacolli t
Pacolli: Kosova duhet ta ngrejë zërin kundër dyshes famëkeqe Del Ponte-Marti Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se Gjykata Speciale po i sjell dëme shtetit të Kosovës. Përmes një posti
I propozuan pjesëmarrjen në Sanremo, Adelina Ismaili tregon pse refuzoi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Ismaili ka zbuluar për publikun një detaj nga fillimet e karrierës së saj muzikore
Flet Pacolli: A do të përfshihet në qeverinë Hoti Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se nuk ka biseduar me askënd për mundësitë e përfshirjes në Qeverinë Hoti.
Pacolli komenton mundësitë e përfshirjes në Qeverinë Hoti Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se nuk ka biseduar me askënd për mundësitë e përfshirjes në qeverinë Hoti.
Behgjet Pacolli ndërton "Sarandën" edhe në Kazakistanin e largët (FOTO LAJM) Miliarderi shqiptar Behgjet Pacolli ndërton “Sarandën” edhe në Kazakistanin e largët. Përmes një postimi në Facebook,
Pacolli për vdekjen e dy fëmijëve në Gjermani: Ndodhi ajo që s'guxon të ndodhë Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli ka ngushëlluar familjen Arifaj nga Deçani pas tragjedisë që ndodhi në Gjermani, ku humb
Një nga shqiptarët më të pasur, kush është politikani me 6 Mercedezë Agjencia Kundër Korrupsionit ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për zyrtarët publikë në Kosovë në vitin 20
Pacolli merr dhuratën e çmuar për ditëlindje, i ngrihet bust në jug të Shqipërisë Politikani dhe binzesmeni i njohur nga Kosova, Behgjet Pacolli sapo ka kaluar ditëlindjen ndërsa ka publikuar në rrjett
Pacolli: S’kam për qëllim të kandidohem për president Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka thënë se ende është herët të flitet për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit.
U përfol si kandidat për president, reagon Behgjet Pacolli Emri i kreut të AKR-së, Behgjet Pacolli, u përfol më herët si kandidat i mundshëm për president. Këshilltari i tij, N
Një nga shqiptarët më të pasur, kush është politikani me 6 Mercedezë Agjencia Kundër Korrupsionit ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë për zyrtarët publik në Kosovë në vitin 202
Ilir Meta pret Pacollin e Thaçin tek Gjiri i Lalzit (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ka publikuar foto nga takimi në Gjirin e Lalzit me homologun e tij kosovar, Hashim Thaçi. Nga fo
Pacolli e Thaçi vizitojnë Metën në Shqipëri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli kanë qenë në vizitë tek presidenti i Shqipërisë, I