999 rezultate për

pacolli

E BUJSHME/ NISMA e Fatmir Limajt dhe AKR e Behgjet Pacollit mbetën jashtë Kuvendit (FOTO LAJM) NISMA e Fatmir Limajt dhe AKR e Behgjet Pacollit ka gjasa që të mos futet në Kuvend për shkak se koalicioni i saj, me ç'
Lobim për njohje në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme Kosova nuk është anëtare e Kombeve të Bashkuara dhe rrjedhimisht aktivitetet diplomatike në Nju Jork i shtrinë në aspekt
Pacolli: 15 ndeshje pa humbje nuk është fat, por aftësi Ministri në detyre i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka reaguar pas fitores së Kosovës në lojën me Çekinë. Pacolli
Pacolli do ta firmoës paktin anti-korrupsion me Veselin Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, gjatë ditës së djeshme u ka bërë thirrje gjithë liderëve të partive politike ta nënshkr
Pacolli: AKR dhe Nisma do të jenë një element kryesor në qeverisjen e ardhshme Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli përmes një postimi në Facebook ka folur për koalicionin me Nismën. Ai në postimin
Arrihet marrëveshja mes Fatmir Limajt dhe Behgjet Pacollit për zgjedhjet Është arritur sëfundmi marrëveshja për koalicion mes Nismës Socialdemokrate dhe Aleancës Kosova e Re. Në ora 11 prite
Pacolli: Pompeo inkurajoi Serbinë për rifillimin e negociatave me Kosovën Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, është deklaruar pas takimit të sekretarit të Shtetit
Sulmohet konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë nga huliganë serbë Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar S
Limaj pas takimit me Haradinajn e Pacollin, thotë se pinë vetëm kafe Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka folur pas takimit që kishte me kryeministrin në dorëheqje, Ramush Har
Pacolli niset për në Washington, do të takohet me zyrtarët amerikanë Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacilli është rrugës për në Uashington për të marrë pjesë me ftesë të Sekretarit A
Pacolli e Cakaj e kopjuan Bushatin e Hoxhajn me marrëveshjen e djeshme Që nga shtatori i vitit 2017, kreu i AKR-së i cili mbanë edhe postin e Ministrit të Punëve të Jashtme në Qeverinë e Koso
Pacolli: Përpjekjet e Serbisë, Rusisë dhe Kinës për të bllokuar Kosovën në OBD, dështuan Sot përfundoi takimi vjetor i Organizatës Botërore të Doganave. Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli deklaroi s
Pasuria e miliarderit Behgjet Pacolli: Prona dhe para CASH pafund (FOTO LAJM) Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është politikani më i pasur shqiptar deri më tani. Vetëm vlera e pasurisë
Sa kushtoin avioni privat i Pacollit dhe tetë makinat luksoze (FOTO LAJM/) Pasuria e Behgjet Pacollit, ministrit të Jashtëm të Kosovës është përrallore. Ai erdhi nga biznesi në politikë duke u bë
Pacolli kërkon nga OKB hetimin e rusit për përfshirje në veprime kriminale Ministri i Punëve të Jashtme Behgjet Pacolli, përsëri ka reaguar ndaj rastit me rusin Mikhail Krasnoshchenkov. Dje autor
Branbiq: Pacolli pse mërzitet, ai nuk është njeri nga pylli Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq beson se mund të shkoj sa herë të dëshiroj në Kosovë, pavarësisht deklaratave të zy
Kosova nuk e liron zyrtarin rus që pengoi policinë, UNMIK të japë llogari Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka njoftuar se gjatë operacionit policor në veri të Kosovës, Policia ka ar
Arrestohet një zyrtar i Kosovës në Serbi Autoritetet e Serbisë e kanë arrestuar Marjan Gjokajn, zyrtar i Administratës Tatimore të Kosovës. Lajmin e ka bërë t
Pacolli largohet përfundimisht nga partia e Pacollit Sekretari organizativ i Aleancës Kosova e Re, Rrahim Pacolli, ka dhënë sot dorëheqje të parevokueshme nga posti i tij pa
Kosova shpall person të padëshirueshëm Ivica Daçiçin Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka vendosur të shpallë person të padëshirueshëm Ivica Dacicin, i cili mohoi masakrë